Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Niemcy - Dam pracę

Komisjoner do zbierania zamów.bez znajom.j.niemie

Oferta pracy w Niemczech

Agencja zatrudnienia Personnel International BPO(nr cert.5703) aktualnie poszukuje dla swojego BawariaKlienta- niemieckiej sieci hipermarketów- pracowników na stanowisko:
Komisjoner do zbierania zamówień bez znajomości języka niemieckiego

Miejsca pracy:
• Niemcy/ Bawaria

Zakres obowiązków:
• przygotowanie towaru do wysyłki na palety(tzw. kompletacja zamówień/ komisjonowanie/ picking),
• zbieranie zamówień przy pomocy systemu słuchawkowego w języku niemieckim,
• obsługa wózka widłowego,
• dbanie o porządek w miejscu pracy,
• praca w systemach zmianowych,
• praca na wszystkich działach(napoje, słodycze, jogurty oraz owoce i warzywa);

Wymagania:
• uprawnienia na wózki widłowe,
• chęci do nauki liczebników niemieckich oraz kilku zwrotów/komend potrzebnych do obsługi systemu,
• doświadczenie na podobnym stanowisku(mile widziane)
• prawo jazdy kat.B + własny samochód(mile widziane);

Oferujemy:
• legalną pracę dla firmy o ugruntowanej pozycji na rynku międzynarodowym,
• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
• wynagrodzenie godzinowe + premie,
• dodatki za nadgodziny +25%, niedzielę +50%, święta +100%,
• zakwaterowanie na terenie Niemiec w pobliżu miejsca pracy,
• w razie potrzeby dojazd do pracy z miejsca zamieszkania,
• opiekę polskojęzycznego koordynatora,
• pomoc w dopełnieniu formalności w Niemczech związanych z meldunkiem oraz numerem podatkowym,
• możliwość wieloletniej współpracy.

Kontakt:
• E-Mail: m.raczynska@personnel-international.pl
Certyfikat Agencji Zatrudnienia nr: 5703

Powiększ

Ogłoszenie nr 688449

Kategoria:
Niemcy - Dam pracę
Data dodania:
2017-11-13 17:38:19
Ilość wyświetleń:
36
Stawka za godzinę:
do uzgodnienia

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: hu60
Państwo: Polska
Województwo: Śląskie
Miasto: Gliwice

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: h.urban@personnel-international.pl