Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Niemcy - Dam pracę

Praca dla odlewnika w Niemczech

Oferta pracy w Niemczech

Obecnie dla naszego klienta z branży budowlanej poszukujemy osób chętnych do pracy w Niemczech na stanowisku - odlewnik. Praca w Werdohl - zachodnia część Niemiec.

Obowiązki:
- odlewanie z aluminium łyżką do form.

Wymagania:
- minimum 5 lat doświadczenia jako odlewnik/formierz,
- znajomość języka niemieckiego w stopniu podstawowym,
- własny samochód mile widziany.

Oferujemy:
- stawka do negocjacji,
- opiekę polskiego biura,
- opłacone zakwaterowanie.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aktualnego CV ze zdjęciem na adres: krakow.greengate@gmail.com
W CV należy umieścić następującą klauzulę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dz. U. z 2016 r. poz. 922).
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami.
ODDZIAŁ KRAKÓW:
ul. Halicka 10
31-036 Kraków

Ogłoszenie nr 688356

Kategoria:
Niemcy - Dam pracę
Data dodania:
2017-11-13 14:27:13
Ilość wyświetleń:
24
Stawka za godzinę:
do uzgodnienia

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: krakowgreengate
Państwo: Germany

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: krakow.greengate@gmail.com