Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Niemcy - Dam pracę

Opertor//ka maszyn CNC, okolice Augsburga

Oferta pracy w Niemczech

Firma Helmes Personalservice to największa agencja pracy tymczasowej w Augsburgu, dzialająca na południowoniemieckim rynku od ponad 20 lat. Posiadamy filie nie tylko na terenie Augsburga, ale także w Monachium, Kempten, Dachau, Pforzheim, Donauwörth i Bruchsal.

Dla naszego Klienta w okolicy Augsburga poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Operator/-ka maszyn CNC (m/k)
Miejsce pracy: okolice Augsburga

Zadania:

• Obsługa i nadzór maszyn CNC
• Kontrola jakości produktów
• Drobne programowanie

Profil pracownika:

• Wykształcenie kierunkowe w obsłudze maszyn CNC lub branży metalowej
• Doświadczenie w obsłudze maszyn mile widziana – obsługa frezarki lub tokarki CNC
• Znajomość języka niemieckiego minimum w stopniu komunikatywnym

Oferujemy:

• Umowę o pracę na czas nieokreślony z niemieckim pracodawcą, obejmującą pełny pakiet socjalny i prawo do urlopu
• Atrakcyjne wyngarodzenie plus dodatki za pracę w godzinach nadliczbowych oraz nocnych (25%), dodatek za pracę w niedzielę (50%), za pracę w święta (100%)
• Dodatek urlopowy i premię świąteczną
• Zakwaterowanie lub pomoc w jego znalezieniu
• Pomoc w organizacji podróży do Niemiec
• Możliowść dlugoterminowej współpracy
• Opiekę polskiego koordynatora na miejscu

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres e-mail:

Magdalena.Stefaniak@helmes-personalservice.de

i o dołączenie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2015r., poz. 2135 z późn. zm.).

Powiększ

Ogłoszenie nr 688333

Kategoria:
Niemcy - Dam pracę
Data dodania:
2017-11-13 13:43:23
Ilość wyświetleń:
25
Stawka za godzinę:
do uzgodnienia

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: HelmesPersonalservice
Państwo: Germany
Miasto: Augsburg
Nr telefonu: 0049 8213462641

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: Magdalena.Stefaniak@helmes-personalservice.de