Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Niemcy - Dam pracę

Pracownik Magazynu

Oferta pracy w Niemczech

Pracownik magazynu - Komisjoner/Zbieracz Zamówień(rowniez dla par)
• Rodzaj współpracy: Umowa o pracę
• Wymiar pracy: Pełen
• Wymagany język niemiecki: Nie
Zakres obowiązków
• zbieranie zamówień
• sprawdzanie zamówień pod względem poprawnej zawartości
• pakowanie oraz przygotowanie towaru do wysyłki
• praca na dwie zmiany w niektórych działach na jedną zmianę
Wymagania
• dobra sprawność fizyczna
• dokładność, umiejętność pracy w zespole
Oferujemy
• atrakcyjne wynagrodzenie
• umowę o pracę na warunkach niemieckich
• zakwaterowanie
• pomoc polskiego koordynatora na miejscu
Firma, dla której będziesz pracować prowadzi wiodący na rynku sklep internetowy oferujący artykuły dla dzieci i młodzieży. Przedmioty z jakimi możesz się spotkać podczas pracy to zabawki, książki, ubranka dziecięce, buty oraz wyposażenie wnętrz dla młodych osób, dlatego jeżeli szukasz prostej i przyjemnej pracy w Niemczech zgłoś się!
W celu uzyskania dalszych informacji prosze o kontakt telefoniczny 0049-76176656380

Ogłoszenie nr 688331

Kategoria:
Niemcy - Dam pracę
Data dodania:
2017-11-13 13:35:31
Ilość wyświetleń:
50
Stawka za godzinę:
9.23

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Edyta1971

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: h.saborowski@jobdirekt-freiburg.eu