Strona g堯wna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj og這szenie   |   M鎩 profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategori Niemcy - Dam prac

Operator w霩ka wid這wego, Gera

Oferta pracy w Niemczech

Stanowisko: Operator w霩ka wid這wego ze znajomo軼i j瞛yka niemieckiego
Miejsce pracy: Gera, Niemcy
Znajomo嗆 j瞛yka niemieckiego: komunikatywny
Nr oferty PF/2017
Liczba wakat闚: 10

Corona Silesia Sp. z o.o. Agencja Pracy Tymczasowej wpisana do rejestru KRAZ nr 16192. Dla naszego Klienta poszukujemy Kandydat闚 zainteresowanych podj璚iem pracy na stanowisku: Operator w霩ka wid這wego

Opis / Obowi您ki:
Praca jest na sta貫 w magazynie niemieckiego przedsi瑿iorstwa transportowego.
Praca na pe軟y etat, na 2 zmiany, ok. 160 godz. miesi璚znie + ok. 10 nadgodzin w miesi帷u

G堯wne zadania:
Za豉dunek i roz豉dunek na ci篹ar闚k towaru za pomoc w霩ka wid這wego.
Transport i magazynowanie towaru za pomoc w霩ka wid這wego.
Og鏊ne prace magazynowe.

Wymagania:
Konieczne do鈍iadczenie jako Operator w霩ka wid這wego wraz z aktualnymi uprawnieniami (optymalnie uprawnienia wa積e w Niemczech).
Do鈍iadczenie na zbli穎nym stanowisku w magazynie.
Konieczna dobra znajomo嗆 j瞛yka niemieckiego.
Konieczne prawo jazdy kat. B oraz w豉sny samoch鏚 (na dojazd z kwatery do pracy).
Dok豉dno嗆, sumienno嗆, punktualno嗆, umiej皻no嗆 pracy w grupie.

Klient oferuje:
Niemiecka umowa o prac, pe軟e 鈍iadczenia socjalne.
Stawka godzinowa brutto 9 euro, po 6 miesi帷ach podwy磬a (od 9, 82 do 10, 50 euro).
Wynagrodzenie miesi璚zne netto: 1100 do 1200 euro.
Pokoje mamy tylko 2-osobowe, ale nowocze郾ie wyposa穎ne (internet, pralka, kuchnia, 豉zienka). Pierwsze 6 miesi璚y kwater op豉ca pracodawca, p騧niej pracownik.

Zainteresowane osoby prosimy o przesy豉nie CV w j瞛yku niemieckim na podany adres mailowy
rekrutacja corona-silesia.pl wpisuj帷 w temacie wiadomo軼i nr oferty: 01/38/PF/2017
lub zapraszamy do bezpo鈔edniego kontaktu telefonicznego 519 685 033

Og這szenie nr 688305

Kategoria:
Niemcy - Dam prac
Data dodania:
2017-11-13 12:39:13
Ilo嗆 wy鈍ietle:
40
Stawka za godzin:
9.00

Dane kontaktowe
Og這szeniodawca: CoronaSilesia
Pa雟two: Polska
Wojew鏚ztwo: 奸御kie
Miasto: Gliwice
Nr telefonu: 519685033

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: rekrutacja@corona-silesia.pl