Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Francja - Dam pracę

Pracownik fizyczny przy campingach, konserwator

Oferta pracy we Francji

IPF Group, lider wśród firm specjalizujących się w rekrutacji i organizacji zatrudnienia na rynku krajowym oraz na rynkach zagranicznych, w tym w szczególności w outsourcingu pracowników, poszukuje pracownika fizycznego do pracy przy campingach we Francji:

Zadania:
- praca przy domkach campingowych
- wykonywanie drobnych prac renowacyjnych
- kładzenie linoleum
- drobne naprawy mebli w domkach campingowych (skręcanie, sklejanie)
- praca przy użyciu podstawowych narzędzi, jak wiertarka, młotek, pędzel

Wymagania:
- samodzielność w wykonywaniu pracy
- znajomość języka angielskiego lub francuskiego

Oferujemy:
- zatrudnienie w oparciu o francuską umowę o pracę
- atrakcyjne wynagrodzenie i stałą premię do wypłaty
- pracę w polskim zespole
- premię dzienną za każdy dzień roboczy
- zorganizowany transport z miejsca zamieszkania w Polsce na kwaterę we Francji
- bezpłatne zakwaterowanie
- bezpłatny i zorganizowany transport z kwatery na miejsce pracy
- zdalne załatwienie formalności
- wsparcie koordynatora

Zainteresowanych prosimy o wysyłanie CV na adres: rekrutacja@ipf.jobs lub kontakt na numer 786865099

Powiększ

Ogłoszenie nr 688300

Kategoria:
Francja - Dam pracę
Data dodania:
2017-11-13 12:22:29
Ilość wyświetleń:
128
Stawka za godzinę:
do uzgodnienia

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: IPFAdrian
Państwo: France
Miasto: Poznań
Nr telefonu: 571445378

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: rekrutacja@ipf.jobs