Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Francja - Dam pracę

Pracownik gospodarstwa rolnego

Oferta pracy we Francji

ATERIMA jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną agencją zatrudnienia, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 7085. Dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku: Pracownik gospodarstwa rolnego

Miejsce pracy: Francja, departament Loir-et-Cher

Wymagania:
- doświadczenie na podobnym stanowisku
- podleganie ubezpieczeniu zdrowotnemu w Polsce przez okres min.30 dni przed wyjazdem
- dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz
- mile widziana komunikatywna znajomość j. angielskiego lub francuskiego

Obowiązki:
- obsługa ciągnika oraz urządzeń rolniczych w gospodarstwie zajmującym się hodowlą bydła mlecznego
- wypasanie i żywienie bydła
- utrzymanie czystości w pomieszczeniach gospodarczych
- bieżące prace w gospodarstwie

Wybranym kandydatom oferujemy:
- legalne zatrudnienie na terenie Francji u sprawdzonego klienta (druk A1, karta EKUZ, dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne, systematyczne rozliczanie czasu pracy)
- umowę o pracę tymczasową na 3 miesiące z możliwością przedłużenia
- 12, 00 EUR brutto / h (35 godzin tygodniowo)
- zapewnione nadgodziny płatne wg obowiązujących przepisów francuskich
- bezpłatne zakwaterowanie
- częściowe pokrycie kosztów podróży

Kontakt:
tel.: 12 341 17 00
e-mail: francja@aterima.pl

Powiększ

Ogłoszenie nr 688283

Kategoria:
Francja - Dam pracę
Data dodania:
2017-11-13 12:05:14
Ilość wyświetleń:
103
Stawka za godzinę:
do uzgodnienia

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: aterima111
Państwo: Polska
Województwo: Małopolskie
Miasto: Kraków
Nr telefonu: 12 341 17 00
Nr telefonu: 12 341 17 02

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: francja@aterima.pl