Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Francja - Dam pracę

Hydraulik

Oferta pracy we Francji

ATERIMA jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną agencją zatrudnienia, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 7085. Dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku: Hydraulik

Wymagania:
min. 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku
dyspozycyjność do podjęcia zatrudnienia od zaraz
prawo jazdy kat. B
komunikatywna znajomość j.francuskiego lub angielskiego
aktualne badania medyczne na podstawie skierowania od Aterima
podleganie przez okres min. 30 dni przed wyjazdem ubezpieczeniu zdrowotnemu w Polsce

Obowiązki:
wykonywanie instalacji wodnych, sanitarnych i grzewczych
montaż urządzeń sanitarnych

Wybranym kandydatom oferujemy:
legalne zatrudnienie na terenie Francji u sprawdzonego klienta
umowę o pracę tymczasową do 15 grudnia 2017 z możliwością przedłużenia
13, 00 EUR brutto / godz. (35-godzinny tygodniowy wymiar czasu pracy)
dodatek wyżywieniowy 8, 70 EUR brutto za każdy dzień roboczy
dodatkowe nadgodziny płatne wg przepisów francuskich
bezpłatne zakwaterowanie
częściowe pokrycie kosztów podróży
ZAWSZE terminowo wypłacane wynagrodzenie

Kontakt:
tel.: 12 341 17 00
e-mail: francja@aterima.pl

Powiększ

Ogłoszenie nr 688282

Kategoria:
Francja - Dam pracę
Data dodania:
2017-11-13 12:03:40
Ilość wyświetleń:
34
Stawka za godzinę:
do uzgodnienia

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: aterima111
Państwo: Polska
Województwo: Małopolskie
Miasto: Kraków
Nr telefonu: 12 341 17 00
Nr telefonu: 12 341 17 02