Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Francja - Dam pracę

Stolarz

Oferta pracy we Francji

ATERIMA jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną agencją zatrudnienia, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 7085. Dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku: Stolarz

Miejsce pracy: departament Alpy Wysokie, Francja

Wymagania:
- minimum 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku
- podleganie ubezpieczeniu zdrowotnemu w Polsce przez okres min.30 dni przed wyjazdem
- aktualne badania lekarskie na podstawie skierowania wystawianego przez ATERIMA
- dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz
- komunikatywna znajomość j. francuskiego

Obowiązki:
- montaż stolarki okiennej i drzwiowej
- montaż zabudowy meblowej
- montaż listew przypodłogowych

Wybranym kandydatom oferujemy:
- legalne zatrudnienie na terenie Francji (druk A1, karta EKUZ, dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne, systematyczne rozliczanie czasu pracy)
- umowę o pracę tymczasową na 2 miesiące z możliwością przedłużenia
- 13, 10 EUR brutto / godz. (35 godzin tygodniowo)
- posiłek w dni robocze
- zapewnione nadgodziny płatne wg obowiązujących przepisów francuskich
- bezpłatne zakwaterowanie
- częściowe pokrycie kosztów podróży

Kontakt:
tel.: 12 341 1700
e-mail: francja@aterima.pl

Powiększ

Ogłoszenie nr 688281

Kategoria:
Francja - Dam pracę
Data dodania:
2017-11-13 12:01:53
Ilość wyświetleń:
50
Stawka za godzinę:
do uzgodnienia

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: aterima111
Państwo: Polska
Województwo: Małopolskie
Miasto: Kraków
Nr telefonu: 12 341 17 00
Nr telefonu: 12 341 17 02

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: francja@aterima.pl