Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Francja - Dam pracę

Spawacz tig, spawacz 141

Oferta pracy we Francji

IPF Group SA, lider wśród firm specjalizujących się w rekrutacji i organizacji zatrudnienia na rynku krajowym oraz na rynkach zagranicznych poszukuje osób na stanowisko: spawacz TIG 141 do pracy we Francji:

Opis stanowiska:
- spawanie elementów ze stali nierdzewnej metodą TIG
- spawanie myjek ciśnieniowych i części maszyn
- spawanie blachy i grubości 1-5 mm

Wymagania:
- Minimum dwuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
- Dyspozycyjność do wyjazdu

Oferujemy:
- Zatrudnienie w oparciu o francuską umowę o pracę (wszystkie składki odprowadzane od całości wynagrodzenia brutto, możliwość korzystania z francuskich świadczeń socjalnych: świadczenia rodzinne, emerytura)
- zorganizowane zakwaterowanie
- zorganizowany wyjazd Sindbadem z miejsca zamieszkania do Francji
- bezpłatny dojazd z kwatery do miejsca pracy
- zdalne załatwienie formalności
- pracę w polskim zespole
-wsparcie koordynatora

Prosimy o wysyłanie cv na adres: beata.szczesna@ipf.jobs lub kontakt na numer 571 445 378

Powiększ

Ogłoszenie nr 688264

Kategoria:
Francja - Dam pracę
Data dodania:
2017-11-13 11:40:45
Ilość wyświetleń:
31
Stawka za godzinę:
do uzgodnienia

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: IPFAdrian
Państwo: France
Miasto: Poznań
Nr telefonu: 571445378

Dodatkowe dane kontaktowe:

beata.szczesna@ipf.jobs