Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Niemcy - Dam pracę

Kucharz/kucharka - praca w klimatycznej atmosferze

Oferta pracy w Niemczech

Rodzinny biznes, kameralna i niepowtarzalna atmosfera bawarskiej miejscowości.
Nazywamy się Jobs Plus i jesteśmy agencją zatrudnienia. Jednym z naszych Klientów jest właściciel rodzinnego, czterogwiazdkowego hotelu w Niemczech.
Aktualnie poszukujemy kucharza do hotelowej restauracji, która słynie z wykwintnych potraw.
To świetna okazja na zdobycie cennego doświadczenia w gastronomii, pracując w przyjaznej atmosferze.
Brzmi dobrze? Jeśli tak - aplikuj na stanowisko:
KUCHARZ (Niemcy – Heimbuchenthal)

Twoje obowiązki:

• przygotowywanie potraw kuchni międzynarodowej pod okiem Szefa Kuchni (doskonała szansa jeśli wiążesz swoją przyszłość w tym zawodzie!)
• dbanie o porządek w miejscu pracy

Nasze wymagania:

• wykształcenie gastronomiczne
• min. 2-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku kucharza
• znajomości języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym
• motywacja, chęć do pracy i dalszego rozwoju
• mile widziane prawo jazdy kat. B

Zobacz co możemy Ci zaoferować:

• bezpłatne zakwaterowanie na miejscu i pełne wyżywienie we wszystkich dniach pracy!
• pracę od zaraz na pełny etat, z możliwością długoterminowej współpracy
• będziesz zatrudniony na podstawie umowy o pracę tymczasową wraz ze wszystkimi świadczeniami, m.in. urlop płatny czy L4
• zapewnimy pomoc w formalnościach związanych z wyjazdem, a nasz konsultant będzie z Tobą w stałym kontakcie podczas trwania kontraktu

Prześlij do nas swoje CV na adres zagranica@jobsplus.pl z dopiskiem KUCHARZ/NIEMCY/HEIMBUCHENTHAL

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych przez: Jobs Plus Krzysztof Rajtar (ul. Bonarka 11, 30-415 Kraków) oraz przekazywanie tych danych stronom trzecim w celach realizacji procesu rekrutacyjnego. Zezwalam na przekazywanie moich danych osobowych w celu określonym powyżej za granicę do krajów Unii Europejskiej.”
Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 1350.

Ogłoszenie nr 688220

Kategoria:
Niemcy - Dam pracę
Data dodania:
2017-11-13 10:30:57
Ilość wyświetleń:
35
Stawka za godzinę:
1450.00

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: jobsplus
Państwo: Polska
Województwo: Małopolskie
Miasto: Kraków
Nr telefonu: 12 352 1 352

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: zagranica@jobsplus.pl