Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Niemcy - Dam pracę

Opiekun do starszego Pana

Oferta pracy w Niemczech

Rozpoczęcie: 15.11.2017
Miejscowość: 31 832 Springe
Osoba podopieczna: mężczyzna
Wzrost: 189
Waga: 75
Wiek: 73 l
Opis osoby podopiecznej:.

Miłe małżeństwo poszukuje opiekuna do pomocy. Pani dotychczas sama zajmowała się mężem, ze względu na wiek nie daje już sama rady. Pan po udarze jest osobą leżącą, cierpi również na inkontynencję(ma cewnik ). Karmiony jest przez sondę, Pflegedienst przychodzi codziennie rano. Pan ma 73 lata, jest sprawny umysłowo, ma problemy z mówieniem, potrzebuje pomocy przy ubieraniu, higienie. Do transferu z łóżka na wózek jest winda, z reguły zajmuje się tym żona podopiecznego.

Schorzenia: inkontynencja, udar, sonda żywieniowa

Czynnosci wykonywane przez podopiecznego :
- higiena osobista/ mycie- z pomocą
- ubieranie- z pomocą

Wstawanie w nocy: nie ma

Zakres obowiązków:
- pomoc w ubieraniu, higienie
- sprzątanie
- pranie
- organizowanie czasu wolnego

Warunki domowe: Domek jednorodzinny, niedaleko centrum miasta.

Warunki dla opiekuna: pokój z łazienką, TV, inetrnet, radio

Wymagania:
- dobra lub dobra komunikatywna znajomość j. niemieckiego
- doświadczenie w opiece,
- gotowość do pracy 2 msc

Warunki zatrudnienia:
-Umowa zlecenie
-Stawka 1300 Euro- dobra znajomość j. niemieckiego

Panie zainteresowane zapraszam do kontaktu pod numerem telefonu: 516 903 838 Bądź mailowo: kontakt@probetreuung.eu

Powiększ

Ogłoszenie nr 688173

Kategoria:
Niemcy - Dam pracę
Data dodania:
2017-11-13 09:18:28
Ilość wyświetleń:
36
Stawka za godzinę:
do uzgodnienia

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Probetreuung2017
Państwo: Polska
Województwo: Warmińsko-mazurskie
Miasto: Olsztyn
Nr telefonu: 519088413
Skype:
Patrycja Bednarska

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: kontakt@probetreuung.eu