Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Belgia - Dam pracę

Pracownik produkcji stolarki aluminiowej

Oferta pracy w Belgii

WEEGREE jest firmą działającą w obszarach outsourcingu zatrudnienia, technologii informatycznych oraz consultingu HR. Od 10 lat współpracujemy z klientami z Belgii, Holandii i Polski. Solidność, wysoka jakość i indywidualne podejście do każdego projektu to nasze największe atuty. Wieloletnie doświadczenie pozwala zrozumieć nam potrzeby rynku, co owocuje budowaniem długotrwałych relacji.

Miejsce pracy: Naninne

Opis stanowiska:

Praca w firmie zajmującej się produkcją oraz montażem stolarki budowlanej, aluminiowej i PCV.
Produkcja aluminiowych okiennic: cięcie profili, proces obróbki, zgrzewanie i oczyszczanie.
Okuwanie skrzydeł.
Okuwanie ram.

Wymagania:

Doświadczenie: min. 3 lata w pracy na podobnym stanowisku.
Mile widziana znajomość języka francuskiego.
Dokładność i odpowiedzialność w pracy.
Mile widziane własne auto (osobowe).

Oferujemy:

Atrakcyjne wynagrodzenie.
Mieszkanie bezpłatne, w pełni wyposażone.
Gwarantowane ubezpieczenie w Polsce i za granicą.
Możliwość wypłacania zaliczek przez pierwszy miesiąc zatrudnienia.
Zdalną opiekę konsultanta przez cały okres trwania projektu.
Zwracane koszty amortyzacji samochodu oraz dojazdów do pracy.
Gwarantowane 40 godzin pracy w tygodniu.
Ubrania robocze oraz sprzęt do pracy.
Pomoc przy organizacji wyjazdu do Belgii.
Dawno nie używałeś języka obcego? Weegree oferuje przyśpieszony kurs doszkalający dla wybranych kandydatów!

Dodatkowe informacje:

Praca od zaraz!
Kontakt telefoniczny: 77 543 18 52, 77 543 18 53, 77 543 18 41.

Ogłoszenie nr 688145

Kategoria:
Belgia - Dam pracę
Data dodania:
2017-11-13 08:58:18
Ilość wyświetleń:
48
Stawka za godzinę:
do uzgodnienia

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: weegree
Państwo: Polska
Województwo: Opolskie
Miasto: OPOLE
Nr telefonu: 775431852
Nr telefonu: 775431853

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: rekrutacja@weegree.com