Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil
  
  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc
 

 Subskrybuj kategorię Belgia - Dam pracę

Ustawiacz - programista CNC (Mazatrol) - Belgia

 
 
 
Oferta pracy w Belgii

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2016 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 63 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.
Dla naszego Klienta z Belgii poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Ustawiacz – programista CNC (MAZAK / Mazatrol)

Numer ref. CNCM/BEL/11.17
Miejsce pracy: Belgia, Wellen

Zadania:
• Frezowanie i toczenie w aluminium, stali nierdzewnej, stali konstrukcyjnej i narzędziowej oraz w tworzywach sztucznych
• Praca głównie na maszynach CNC MAZAK, na oprogramowaniu Mazatrol
• Praca w systemie 2 zmianowym

Wymagania:
• Wykształcenie techniczne
• Min. 2 lata aktualnego i udokumentowanego doświadczenia jako ustawiacz, programista maszyn CNC (MAZAK)
• Znajomość programu MAZATROL
• Dobry rysunek techniczny
• Dobra znajomość angielskiego

Oferujemy:
• Wynagrodzenie: 2000 Euro netto (już po odliczeniu podatku)
• Pokrycie kosztów mieszkania przez pierwsze 3 miesiące
• Umowa na czas nieokreślony

Aplikacje:
Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV w języku polskim i/lub angielskim z podaniem numeru referencyjnego CNCM/Bel/11.17 na adres:

marta.szlapak@adecco.com

Oferta dotyczy pracy za granicą.

Jeżeli jesteś zainteresowany przyszłymi procesami rekrutacyjnymi bez konieczności ponownej aplikacji na stanowisko zamieść w swoim CV następującą klauzulę:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych przez podmioty Grupy Adecco (t.j. Adecco Poland Sp. z o.o., Adecco Staffing Sp. z o.o., Adecco Consulting Sp. z o.o. Modis Polska Sp. z o.o.) w celach przyszłych rekrutacji”

Administratorem podanych dobrowolnie danych osobowych jest Adecco Poland sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie pl. Europejski 2. Dane będą przetwarzane w celu przedstawienia satysfakcjonującej oferty współpracy, w tym będą udostępniane potencjalnym pracodawcom (klientom Adecco) oraz będą przetwarzane w celach kontaktowych. Ponieważ podmioty z Grupy Adecco posiadają zróżnicowaną ofertę stanowisk, podane dane osobowe będą udostępniane do spółek z Grupy Adecco tj. Adecco Consulting sp. z o.o.; Adecco Staffing sp. z o.o.; Modis Polska sp. z o.o. – wszystkie z siedzibami w Warszawie pl. Europejski 2 – wyłącznie w celach rekrutacji na wybrane stanowisko. Powyższe dotyczy również innych danych przekazanych do Adecco Poland sp. z o.o. drogą elektroniczną, listowną, bądź osobiście podczas umówionych spotkań. Inne operacje na podanych danych osobowych mogą być wykonywane tylko w przypadku wyrażenia odrębnej zgody – dotyczy to w szczególności zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych przez podmioty z Grupy Adecco wymienione powyżej oraz Adecco Group AG, z siedzibą Sägereistrasse 10, 8152 Glattbrugg, Szwajcaria. Informujemy o prawie do żądania w każdym czasie dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania. A także o prawie cofnięcia zgody na przetwarzanie danych przysługującym w każdym czasie. W razie pytań dotyczących zasad prywatności i przetwarzania danych w Adecco prosimy o kontakt pod adresem email: privacy.poland@adecco.com.Powiększ
    

Ogłoszenie nr 688144

Dodaj do obserwowanych
Kategoria:
Belgia - Dam pracę
Opcje premium:
Brak
Data dodania:
2017-11-13 08:57:33
Ilość wyświetleń:
22
Stawka za godzinę:
do uzgodnieniaDane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: AdeccoSzn
Państwo: Belgium
 
Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: marta.szlapak@adecco.com