Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil
  
  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc
 

 Subskrybuj kategorię Niemcy - Dam pracę

Praca dla opiekunki- premia premia świątąteczna!

 
 
 
Oferta pracy w Niemczech

Nr oferty: 354/2016
Miejscowość: 01259 Dresden
Firma: Professional Care sp. z o.o.
Termin: 16.12


Professional Care Sp. z o.o. to certyfikowana agencja zatrudnienia o numerze KRAZ: 15277. Zatrudniamy opiekunki/opiekunów osób starszych, którzy świadczą usługi w domu pacjenta na terenie Niemiec. Zależy nam na budowaniu długotrwałej i pozytywnej współpracy z naszymi pracownikami. Umożliwiamy podno-szenie kwalifikacji zawodowych poprzez ukończenie kursu opiekuna osoby starszej, obejmującego część teo-retyczną jak i praktyczną. Uczestnicy szkolenia, które odbywa się w Domu Pomocy Społecznej, uzyskują certyfikat zawodowy. Celem zmniejszenia bariery językowej udostępniamy bezpłatne materiały do nauki języka niemieckiego. Jeśli po przeczytaniu naszej oferty jesteś przekonana/y, że opieka nad osobami starszy-mi w Niemczech to zajęcie dla Ciebie, skontaktuj się z nami.
Certyfikat Agencji Zatrudnienia: 15277
Opis Stanowiska:
Podopieczny ma 82 lata, 170 cm wzrostu i waży 95 kg. Ma problemy z poruszaniem się uwarunkowane podeszłym wiekiem. W domu porusza się samodzielnie, na spacerach przy balkoniku lub na wózku, choruje na demencję, początki Alzheimera. Pan nosi aparat słuchowy i okulary. Lubi czytać i oglądać TV.
Pan mieszka razem z córką która choruje na zespół Downa ma 55lat. Jest bardzo samodzielna. Trzeba ją tylko poinstruować, przypomnieć, dać wskazówki. Pełna ciepła i uczuć. Jest przemiła i bardzo wdzięczna. Ina w ciągu dnia pracuje w warsztatach zajęciowych dla niepełnosprawnych. Należy ją wyprawić do pracy (przygotować ubranie, śniadanie). Należy jej pomóc w pielęgnacji ciała (mycie-kąpiel), ugotować, uprać, dawać jej wskazówki, uwzględnić ją w spędzanie czasu z podopiecznym (np. wspólne gry).
Pan potrzebuje wsparcie przy poruszaniu się, wstawaniu z łóżka, pielęgnacji ciała, myciu-kąpieli.
Do obowiązków należy: gotowanie, sprzątanie, prasowanie, zakupy, zmywanie, wizyty lekarskie.
Dla opiekunki przewidziano pokój z własną łazienką, w domu jednorodzinnym. Zapewniony jest dostęp do Internetu.
Wymagania:
Gotowość do wyjazdu na 2 miesiące, dobra znajomość języka niemieckiego.
Oferujemy:
Atrakcyjna premia świąteczna! Legalną pracę dla opiekunek i opiekunów osób starszych w Niemczech (druk A1, ZUS), kartę EKUZ uprawniającą do korzystania ze świadczeń zdrowotnych podczas pobytu w Niem-czech. Bezpłatny dojazd do Klienta. Bezpłatne wyżywienie. Zarobki od 900 do 1700 euro netto w skali mie-siąca. Uzależnione od znajomości języka. Składka ZUS odprowadzana od średniej krajowej - 4263 PLN. Praca jest świadczona na podstawie umowy zlecenia. Dla każdego nowego kandydata, który przyjdzie oso-biście podpisać umowę, przewidziano prezent w postaci słownika tematycznego (polsko-niemieckiego), stworzonego specjalnie dla Opiekunów Osób Starszych w Niemczech.
Kontakt:
Professional Care Sp. z o.o. ul. Graniczna 9/1b 87-100 Toruń tel.
(56) 471 30 03, 512 897 967, lub mail: rekrutacja@professionalcare24.pl

Prosimy o dopisanie do CV następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)".Powiększ
    

Ogłoszenie nr 688122

Dodaj do obserwowanych
Kategoria:
Niemcy - Dam pracę
Opcje premium:
Brak
Data dodania:
2017-11-13 08:46:02
Ilość wyświetleń:
34
Stawka za godzinę:
do uzgodnieniaDane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: ProfessionalCare24
Państwo: Polska
Województwo: Kujawsko-pomorskie
Miasto: Toruń
Nr telefonu: 564713003
Nr telefonu: 564714101
 
Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: rekrutacja@professionalcare24.pl