Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Czechy - Dam pracę

SPAWACZ CO2 BEZ JĘZYKA - DOOSAN BOBCAT BEZ JĘZYKA

Oferta pracy w Czechach

Rekrutacyjno-szkoleniowa Agencja DP WORK otrzymała prestiżową nagrodę "FIRMA SUKCESU" w programie START Plus w ramach oceny Krajowej Nagrody Jakości w 2014 roku, jako pierwsza i dotychczas jako jedyna Agencja zatrudnienia w historii przyznawania tej nagrody.
Agencja DP WORK jest w rankingu TOP 10 największych Agencji Personalnych w Republice Czeskiej.
Rekrutujemy pracowników na różne stanowiska na potrzeby wielu renomowanych firm, skupiających swoją działalność na terenie Republiki Czeskiej.

Zachęcamy do odwiedzenia nas na fb: " DP WORK - PL" (kontakt w języku polskim)

Opis stanowiska

Doosan Bobcat EMEA s.r.o. (miejscowość Dobříš – 47 km od Pragi)

Produkcja koparek i ładowarek

Operator produkcji - spawacz CO2

Ręczne spawanie grubych blach w połączeniu z obsługą robota spawalniczego
Spawanie oraz kontrola jakości spawów (przed malowaniem) kabin, podwozia, ram, łyżek itp. maszyn budowlanych. Praca na oddzielnym stanowisku

3-zmianowy system pracy od poniedziałku do piątku

MOŻLIWOŚĆ WYSTAWIENIA/PRZEDŁUŻENIA UPRAWNIEŃ SPAWALNICZYCH CO2

Wymagania
- umiejętność pracy w zespole
- zdolność rozpoznawania kolorów
- doświadczenie w spawaniu metodą CO2 min.1 rok
- doświadczenie w branży motoryzacyjnej dodatkowym atutem
- bardzo dobry stan zdrowia
- doświadczenie na podobnym stanowisku atutem
- chęć i motywacja do pracy

Nasza oferta

- 143 CZK/godzina brutto
- orientacyjny zarobek netto (bez nadgodzin): 21 000 - 22 000 CZK miesięcznie
+ 3000 CZK - bonus rekrutacyjny od Agencji DP WORK
- bonus motywacyjny do 3000 CZK/miesiąc
- czeska umowa o pracę (z 3 miesięcznym okresem próbnym)/pakiet socjalny
- bony żywieniowe w wysokości 50 CZK za zmianę
- darmowe badania lekarskie
- darmowa odzież i obuwie robocze
- darmowe szkolenia BHP
- system premiowy
- zaliczki
- możliwość pracy w godzinach nadliczbowych w soboty i niedziele.
- darmowe zakwaterowanie
- 25 dni urlopu (płatnego)
- możliwość zdobycia doświadczenia w branży Automotive u renomowanego pracodawcy

Oferujemy wyłącznie legalne zatrudnienie w oparciu o agencyjną czeską umowę o pracę. Od pracowników nie pobieramy żadnych opłat rekrutacyjnych

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na: workczechrepublic@gmail.com

Wszystkim, którzy przesłali CV dziękujemy. Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli przy aplikacji:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z poź. zm.)".

Powiększ

Ogłoszenie nr 688056

Kategoria:
Czechy - Dam pracę
Data dodania:
2017-11-11 13:09:19
Ilość wyświetleń:
67
Stawka za godzinę:
do uzgodnienia

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: dpworkczech
Państwo: Czech-Republic
Miasto: Dobříš
Nr telefonu: +48 662287769

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: workczechrepublic@gmail.com