Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Niemcy - Dam pracę

Produkcja / Kontrola Jakości - Regensburg

Oferta pracy w Niemczech

Exact Systems GmbH jest czołowym dostawcą usług jakościowych dla branży motoryzacyjnej, producentów sprzętu AGD i przemysłu elektronicznego. Obecnie usługi firmy dostępne są w 12 krajach: Polsce, Czechach, Niemczech, Słowacji, Turcji, Rumunii, Rosji, Wielkiej Brytanii, Belgii, Holandii, na Węgrzech oraz w Chinach.

Już dziś zapraszamy do kontaktu poprzez Live Chat na www.exactsystems.de – gdzie nasi konsultanci dostępni online odpowiedzą na państwa pytania!

W związku z dynamicznym rozwojem obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Kontroler Jakości na terenie Niemiec
(numer referencyjny: KJ_Regensburg)

Miejsce pracy: zachód i południe Niemiec

Obowiązki:
• Selekcja, naprawa i sortowanie części i podzespołów z branży motoryzacyjnej, AGD i przemysłu elektronicznego zgodnie z przekazaną instrukcją
• Przepakowywanie i oznaczanie komponentów
• Raportowanie wyników kontroli

Wymagania:
• Znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym
• Gotowość do pracy na terenie Niemiec ok 400 km od granicy
• Dodatkowym atutem będzie posiadanie prawa jazdy kat. B i możliwość wykorzystywania własnego samochodu do celów służbowych (za opłatą)
• Dokładność i zaangażowanie w wykonywaną pracę
• Dobry wzrok i zdolności manualne

Oferujemy:
• Długoterminową współpracę w oparciu o niemieckie warunki pracy
• Dobre warunki wynagrodzenia
• Opiekę medyczną na terenie Niemiec
• Dla najlepszych możliwość szybkiego awansu w strukturach firmy
• Wsparcie koordynatora/biura na projekcie

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji na adres work@exactsystems.de

Prosimy o zawarcie następującej klauzuli w dokumentach aplikacyjnych: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych - j.t. Dz.U. z 2002 r. nr 101 poz. 926 ze zm.)".

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Powiększ

Ogłoszenie nr 687947

Kategoria:
Niemcy - Dam pracę
Opcje premium:
- Podświetlenie
- Wyróżnienie
- Strona główna
Data dodania:
2017-11-10 15:09:14
Ilość wyświetleń:
417
Stawka za godzinę:
do uzgodnienia

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: ExSgmbh
Państwo: Germany
Miasto: Görlitz
Nr telefonu: +48725256386 / +48725260473
Nr telefonu: +4915152239347
Skype:
Am Klinikum, 7

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: work@exactsystems.de