Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Czechy - Dam pracę

PRODUKCJA I PRACE MAGAZYNOWE / STAŁA PRACA

Oferta pracy w Czechach

Dobrý den! :]
Gwarantowane 165 godzin w miesiącu.
Mile widziane pary i grupy pracowników.
Szkolenie i rozpoczęcia pracy w poniedziałki.
Praca długoterminowa.
Możliwość nadgodzin.
Stawka ok 2750-3910zł (17.000-24.200 Kč) netto na miesiąc (już po odliczeniu podatku i ubezpieczenia) w zależności od ilości nadgodzin.
Premie uznaniowe 2500Kč - 2 razy w roku,
Doświadczenie i znajomość języka nie wymagana.
Bezpłatne zakwaterowanie.
Praca w dobrej atmosferze w nowoczesnym, czystym zakładzie.
Dogodne terminy wyjazdów.
Lokalizacja: Morawy, okolice Brna

bit.ly/1UuWQNq

Agencja pracy Cosmoworker już od 2006 roku skutecznie poszukuje najlepszych ofert pracy dla kandydatów różnych specjalności.
Posiadamy liczne oferty pracy w różnych branżach na terenie Holandii, Belgii, Niemiec, Czech oraz Polski.
Poniżej przedstawiamy jedną z nich.

SZCZEGÓŁY OFERTY:

Opis stanowiska:
montaż kabli i złączy do części samochodowych w czystym, nowoczesnym zakładzie produkcyjnym,
kontrola jakości za pomocą podstawowych narzędzi diagnostycznych,
pakowanie gotowych i sprawdzonych podzespołów.

Wymagania:
sprawność manualna,
dokładność w pracy
mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego lub czeskiego,
zdolność do rozróżniania kolorów - wymóg związany ze specyfiką pracy.

Oferujemy:
legalną pracę, zgodną z czeskim kodeksem pracy,
pierwszą umowę na okres 6 miesięcy,
zorganizowanie zakwaterowania, transportu z Polski do Czech i niezbędnych formalności administracyjno-prawnych,
ubezpieczenie oraz wszelkie świadczenia socjalne, rodzinne itp.,
opiekę koordynatorów,
stawkę około 2 750 - 3 910 zł (17.000-24.200 Kč) netto na miesiąc (już po odliczeniu podatku i ubezpieczenia) w zależności od ilości nadgodzin,
premie uznaniowe 2 500 Kč - 2 razy w roku,
praca w systemie 2-zmianowym 06.00 - 18.00 i 18.00 - 06.00 (zmiany 12-godzinne),
możliwe nadgodziny (łącznie z nadgodzinami max 230 h w miesiącu),
w pierwszym dniu pracy pełnopłatne szkolenie całkowicie przygotowujące do wykonywanych obowiązków,
zwrot kosztów dojazdu z Polski do miejsca zakwaterowania,
bezpłatny transport do i z pracy do miejsca zakwaterowania,
bezpłatne, wygodne zakwaterowanie,
bezpłatny ciepły posiłek w ciągu dnia.

WSZYSTKIE AKTUALNE OFERTY PRACY
bit.ly/2ooKbVo

Zadzwoń:

0048 61 250-4-250
0031 47 578-8-114 z Holandii
0032 28 087-3-30 z Belgii
0049 32 221-0-920-35 z Niemiec
poniedziałek - piątek: 9:00 - 17:00

lub napisz:

w odpowiedzi na wiadomość, którą otrzymasz na swoją skrzynkę mailową po złożeniu aplikacji na ofertę pracy.
7 dni w tygodniu, 24H / dobę

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą
Zespół Cosmoworker
Powyższa oferta jest ofertą pracy na podstawie umowy o pracę tymczasową
Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane zgłoszenia
Agencja rekrutacji i zatrudnienia Certyfikat Nr 3146
2017 ⓒ

Powiększ

Ogłoszenie nr 686463

Kategoria:
Czechy - Dam pracę
Opcje premium:
- Wyróżnienie
- Strona główna
Data dodania:
2017-11-06 15:55:11
Ilość wyświetleń:
649
Stawka za godzinę:
do uzgodnienia

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Cosmoworker
Państwo: Polska
Województwo: Wielkopolskie
Miasto: Poznań
Nr telefonu: 0048 61 250-4-250
Nr telefonu: 0031 47 57-88-114

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: info@cosmoworker.eu