Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Holandia - Dam pracę

Lakiernik proszkowy, praca w Holandii

Oferta pracy w Holandii

Dla jednego z naszych klientów w Boxtel poszukujemy osobę na stanowisko:
Lakiernik proszkowy

Twoje zadania:
• lakierowanie konstrukcji stalowych w kabinie
• cynkowanie

Wymagania:
• doświadczenie w pracy jako lakiernik proszkowy/malarz proszkowy
• j.angielski w stopniu co najmniej średnio-komunikatywnym
• prawo jazdy kategorii B

Oferujemy:
• legalne zatrudnienie przez holenderską agencję pracy
• możliwość długotrwałej współpracy
• darmowy transport do pracy
• opiekę polskich koordynatorów
• tygodniowy system wynagrodzeń
• pomoc w organizacji przejazdu do Holandii
• pomoc w uzyskaniu niezbędnych dokumentów wymaganych do podjęcia pracy w Holandii
• odpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie

Osoby zainteresowane zapraszamy do aplikowania!

Przesyłając CV prosimy o podanie klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez firmy Axell Holandia Sp. z o.o. oraz Axell Polska 2004 Sp. z o.o. z siedzibą: 96-100 Skierniewice ul. Rybickiego 41, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom z grupy Axell oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Axell Employment to profesjonalna agencja pracy tymczasowej z wieloletnim doświadczeniem na rynku polskim i międzynarodowym. Należymy do holenderskiej Grupy Axell, która operuje w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi oraz w sektorze logistyki/spedycji.

Jesteśmy wpisani do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia, w przypadku pracy w Holandii pod nr 4106 i nazwą Axell Holandia Sp. z o.o. a w przypadku pracy w Polsce pod nr 954 i nazwą Axell Polska 2004 oraz pod nr 9021 i nazwą Axell Polska 2012 Sp. z o.o.

Jesteśmy członkiem Ogólnopolskiego Konwentu Agencji Pracy OKAP.

Powiększ

Ogłoszenie nr 680696

Kategoria:
Holandia - Dam pracę
Data dodania:
2017-10-13 16:36:16
Ilość wyświetleń:
32
Stawka za godzinę:
do uzgodnienia

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: aptaxell
Państwo: Polska
Województwo: Śląskie
Miasto: Gliwice
Nr telefonu: 0048 661 013 623

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: jobs.tech@axell.pl