Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Holandia - Dam pracę

Pracownik techniczny-montaż materiałów reklamowych

Oferta pracy w Holandii

Nasza obecność w Polsce rozpoczęła się w 2004 roku, kiedy to pod nazwą 3G Dobra Organizacja powstała agencja pracy, rekrutująca dla holenderskiego klienta - COVEBO Uitzendbureau B.V.

Wraz z rosnącym zapotrzebowaniem na oferowane usługi, rozpoczęliśmy realizację projektów rekrutacyjnych dla polskich pracodawców poprzez 5 oddziałów w Polsce: Opole, Kluczbork, Katowice, Racibórz i Rzeszów.

Pracownik techniczny - montaż materiałów reklamowych

Miejsce pracy: Sliedrecht

Opis stanowiska:

Osobie spełniającej wymogi, mogą być proponowane różnego typu stanowiska pracy (w zależności od konkretnych kwalifikacji zawodowych):

- montaż podświetlanych reklam i billboardów

- oklejanie aut, witryn sklepowych

Wymagania:

- doświadczenie techniczne( elektryka, montaż )

- obsługa elektronarzędzi

- brak przeciwwskazań do pracy na wysokościach

- brak przeciwwskazań do wykonywania prac fizycznych

- znajomość języka angielskiego w stopniu średnio-zaawansowanym

- posiadanie prawa jazdy kat. B ( mile widizane własne auto )

Oferujemy:

- zakwaterowanie oraz ubezpieczenie

- atrakcyjne wynagrodzenie 400 euro netto/40h, nadgodziny dodatkowo płatne

- opiekę koordynatora

- pracę na długi okres

mail: sajkiewicz@covebo.pl

KRAZ:1145

Ogłoszenie nr 680674

Kategoria:
Holandia - Dam pracę
Data dodania:
2017-10-13 15:42:14
Ilość wyświetleń:
39
Stawka za godzinę:
10.00

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: CoveboOpole

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: Sajkiewicz@covebo.pl