Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Niemcy - Dam pracę

Opiekunka/53518 Adenau/02.11.17/1300 Euro

Oferta pracy w Niemczech

Firma Yvonne-N Sp. z o.o. poszukuje obecnie Opiekunki do 53518 Adenau od 02.11.2017.

ZA PRACĘ W DNI ŚWIĄTECZNE  ORAZ ZA PODJĘCIE WSPÓŁPRACY Z NASZĄ FIRMĄ OFERUJEMY DODATKOWĄ PREMIĘ PIENIĘŻNĄ!!!

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą pracy:

Podopieczny ma 88 lat, waży ok. 55 kg, mieszka wraz ze swoją sprawną żoną (89 lat, waga około 60 kg), która pomaga Opiekunce. Syn podopiecznych przychodzi w odwiedziny 1 x w tygodniu. Opiekunka nie musi wstawać w nocy. Sklep jest minut drogi na piechotę od domu. Opiekunka ma do dyspozycji swój pokój o powierzchni około 15m2, telefon oraz telewizor.

Choroby podopiecznego: demencje, inkontynencję, nadciśnienie, ma problemy ze słuchem, porusza się za pomocą chodzika.

Obowiązki opiekunki: drobne zakupy, przygotowywanie posiłków (dla 2 podopiecznych + opiekunka), pomoc w ubieraniu/rozbieraniu, codzienna higiena ciała, pomoc w chodzeniu do toalety, sprzątanie, pranie, towarzyszenie w wizytach u lekarza (jeżeli syn nie będzie w stanie sam pójść z rodzicami), wykupywanie w aptece, zmiana pampersów (u Pana), higiena jamy ustnej (u Pana), chodzenie na spacery na świeże powietrze (z obojgiem), mycie włosów (u Pani).

Termin pracy:02.11.2017 - na dwa miesiące.

Wymagania: dobra znajomość języka niemieckiego.

Oferujemy:

• Atrakcyjne zarobki,
• Zwrot kosztów podróży,
• Opłacane składki ZUS,
• Ubezpieczenie.

Powiększ

Ogłoszenie nr 680650

Kategoria:
Niemcy - Dam pracę
Data dodania:
2017-10-13 14:59:34
Ilość wyświetleń:
38
Stawka za godzinę:
do uzgodnienia

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: ivonna
Państwo: Polska
Województwo: Dolnośląskie
Miasto: Głogów
Nr telefonu: 76 724 05 52

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: yvonne-n@wp.pl