Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Niemcy - Dam pracę

Opiekunka/76189 Karlsruhe/05.11/1400 Euro

Oferta pracy w Niemczech

Firma Yvonne-N Sp. z o.o. poszukuje obecnie Opiekunki do 76189 Karlsruhe od 05.11.2017.

ZA PRACĘ W DNI ŚWIĄTECZNE  ORAZ ZA PODJĘCIE WSPÓŁPRACY Z NASZĄ FIRMĄ OFERUJEMY DODATKOWĄ PREMIĘ PIENIĘŻNĄ!!!

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą pracy:

Opieka dotyczy Pani w wieku 91 lat, mieszkającej z mężem( bardzo sprawnym umysłowo, poruszającym się samodzielnie). Podopieczna waży 58 kg, ma 150 cm wzrostu. Podopieczni mieszkają w domku wielorodzinnym. Opiekunka nie musi wstawać w nocy, ma dostęp do Internetu oraz osobne piętro w domu(pokój i osobna łazienka). Zakupy robi rodzina(w razie potrzeby Opiekunka dostaje dodatkowy budżet na drobne zakupy).

Choroby podopiecznej: demencja, problemy ze wzrokiem, problemy z chodzeniem(podopieczna porusza się za pomocą Rollatora).

Pomoce medyczne: winda do wanny.

Obowiązki Opiekunki: pomoc w higienie ciała(mycie głowy lub pleców), gotowanie, chodzenie na spacery, prowadzenie całego gospodarstwa domowego.

Termin pracy: 05.11.2017– na dwa miesiące.

Wymagania: dobra znajomość języka niemieckiego.

Oferujemy:

• atrakcyjne zarobki,
• zwrot kosztów podróży,
• opłacane składki ZUS,
• ubezpieczenie.

Powiększ

Ogłoszenie nr 680628

Kategoria:
Niemcy - Dam pracę
Data dodania:
2017-10-13 14:40:01
Ilość wyświetleń:
28
Stawka za godzinę:
do uzgodnienia

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: ivonna
Państwo: Polska
Województwo: Dolnośląskie
Miasto: Głogów
Nr telefonu: 76 724 05 52

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: yvonne-n@wp.pl