Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Niemcy - Dam pracę

Opiekunka/70329 Stuttgart/koniec października

Oferta pracy w Niemczech

Opieka dotyczy Pani Lieselotte, podopieczna ma 77 lat, waży ponad 90 kg, jest osobą bardzo spokojną oraz sympatyczną, mieszka w domku jednorodzinnym o powierzchni około 100m2(3 pokoje, schody). Pielęgniarki przychodzą zakładać pończochy uciskowe. Opiekunka nie musi wstawać w nocy, ma osobny pokój o powierzchni 15m2(łóżko, szafa, stół), łazienka jest wspólna. Sklepy są około 25 minut drogi od domu. Opiekunka ma dostęp do Internetu. Opiekunka przerwę reguluje sobie sama, musi jedynie poinformować o tym podopieczną i przed wyjściem pomóc jej w toalecie.

Pomoce medyczne: wózek inwalidzki.

Choroby: po wylewie (pani jest lewostronnie sparaliżowana), problemy z chodzeniem, nadciśnienie, cukrzyca.

Obowiązki opiekunki: codzienna higiena ciała, prowadzenie gospodarstwa domowego, pranie, sprzątanie, gotowanie, podawanie posiłków, ubieranie/ rozbieranie, pomoc w chodzeniu do toalety, pomoc w higienie jamy ustnej, pomoc w kładzeniu do łóżka, mycie włosów itp.

Termin pracy: koniec października - na dwa miesiące.

Wymagania: podstawy języka niemieckiego(znajomość pojedynczych słówek).

Oferujemy:

• atrakcyjne zarobki,
• zwrot kosztów podróży,
• opłacane składki ZUS,
• ubezpieczenie.

Powiększ

Ogłoszenie nr 680626

Kategoria:
Niemcy - Dam pracę
Data dodania:
2017-10-13 14:39:06
Ilość wyświetleń:
26
Stawka za godzinę:
do uzgodnienia

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: ivonna
Państwo: Polska
Województwo: Dolnośląskie
Miasto: Głogów
Nr telefonu: 76 724 05 52

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: yvonne-n@wp.pl