Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Niemcy - Dam pracę

Opiekunka/67283 Obrigheim/18.10.17/1200 Euro

Oferta pracy w Niemczech

Firma Yvonne-N Sp. z o.o. poszukuje obecnie Opiekunki do 67283 Obrigheim od 18.10.17 .

ZA PRACĘ W DNI ŚWIĄTECZNE  ORAZ ZA PODJĘCIE WSPÓŁPRACY Z NASZĄ FIRMĄ OFERUJEMY DODATKOWĄ PREMIĘ PIENIĘŻNĄ!!!

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą pracy:

Opieka dotyczy Pani w wieku 80 lat, ważącej 78 kg, mieszkającej ze sprawnym mężem(dodatkowe czynności dla męża podopiecznej to: gotowanie obiadu oraz szykowanie kolacji) w domku jednorodzinnym i powierzchni 140 m2(6 pokoi). Podopieczna chodzi spać ok. 21:15.

Opiekunka ma osobny pokój, prysznic, TV w pokoju oraz prysznic. Przerwa 13:00-15:00. Zakupy robione są raz w tygodniu z córką podopiecznej.

Choroby podopiecznej: łagodna demencja, nietrzymanie moczu, problemy z sercem i krążeniem, nadciśnienie.

Pomoce medyczne: winda do wanny, krzesełko toaletowe.

Obowiązki Opiekunki: sprzątanie (raz w tyg.), robienie zakupów z córką podopiecznych, kąpiel podopiecznej(raz w tygodniu), przygotowywanie posiłków, codzienne obmywanie podopiecznej oraz pomoc w ubieraniu i rozbieraniu.

Termin pracy: 18.10.2017 – na dwa miesiące.

Wymagania: podstawowa lub komunikatywna znajomość języka niemieckiego.

Oferujemy:

• atrakcyjne zarobki,
• zwrot kosztów podróży,
• opłacane składki ZUS,
• ubezpieczenie.

Powiększ

Ogłoszenie nr 680624

Kategoria:
Niemcy - Dam pracę
Data dodania:
2017-10-13 14:36:55
Ilość wyświetleń:
26
Stawka za godzinę:
do uzgodnienia

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: ivonna
Państwo: Polska
Województwo: Dolnośląskie
Miasto: Głogów
Nr telefonu: 76 724 05 52

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: yvonne-n@wp.pl