Strona g堯wna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj og這szenie   |   M鎩 profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategori Pozosta貫 pa雟twa - Dam prac

Piekarz - Norwegia

Oferta pracy w pozosta造ch pa雟twach

Adecco Poland Sp. z o.o. nale篡 do mi璠zynarodowej korporacji The Adecco Group - 鈍iatowego lidera w鈔鏚 firm doradztwa personalnego, kt鏎y posiada 5100 plac闚ek w ponad 60 krajach.
W Polsce dzia豉my od 1994 roku. Swoj wiedz i do鈍iadczeniem s逝篡my w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2016 roku prac dzi瘯i Adecco Poland znalaz這 ponad 63 000 os鏏. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencj Zatrudnienia nr 364.
Aktualnie prowadzimy dla naszego norweskiego Klienta - poszukujemy Kandydat闚 na stanowisko:

Piekarz

Nr ref.: P/NOR/10/2017
Miejsce pracy: Norwegia

Zadania:
Udzia w ca造m procesie produkcji pieczywa oraz wyrob闚 cukierniczych (przygotowywanie ciasta, formowanie; wypiekanie w piecu tunelowym produkcja wyrob闚 cukierniczych)

Wymagania:
• Minimum 3 lata udokumentowanego do鈍iadczenia jako piekarz
• Wykszta販enie kierunkowe - preferowane
• Znajomo嗆 j. angielskiego umo磧iwiaj帷a komunikacj
• Elastyczno嗆, gotowo嗆 do pracy w systemie zmianowym

Oferujemy:
• Legalne zatrudnienie na czas okre郵ony w oparciu o umow o prace zgodn z przepisami norweskiego Kodeksu Pracy
• Umow gwarantuj帷 takie same warunki zatrudnienia i p豉cy, jak obowi您uj帷e obecnie na norweskim rynku pracy
• Atrakcyjne wynagrodzenie zgodne ze standardami pracy w Norwegii – 173, 10 NOK brutto/h plus dodatek za prac w nocy 77, 22 NOK/h
• Darmowy przelot do Norwegii
• Zwrot koszt闚 dojazd闚 do i z pracy (na wybranych projektach)
• D逝goterminowe zlecenia
• Pomoc przy zakwaterowaniu
• Pe軟e ubezpieczenie zdrowotne, od nieszcz窷liwych wypadk闚 w miejscu pracy, odprowadzanie sk豉dek emerytalnych, zasi貫k na dzieci, itp.
• Mo磧iwo嗆 skorzystania z feriepenger – 12%
• Mo磧iwo嗆 kszta販enia j瞛yka i awansu

Aplikacje:
Zainteresowane osoby prosimy o przesy豉nie CV w j瞛yku polskim i/lub angielskim wraz z numerem referencyjnym P/NOR/10/2017 na adres e-mail:

marta.szlapak@adecco.com

Oferta dotyczy pracy za granic.

Je瞠li jeste zainteresowany przysz造mi procesami rekrutacyjnymi bez konieczno軼i ponownej aplikacji na stanowisko zamie嗆 w swoim CV nast瘼uj帷 klauzul:
„Wyra瘸m zgod na przetwarzanie danych przez podmioty Grupy Adecco (t.j. Adecco Poland Sp. z o.o., Adecco Staffing Sp. z o.o., Adecco Consulting Sp. z o.o. Modis Polska Sp. z o.o.) w celach przysz造ch rekrutacji”

Administratorem podanych dobrowolnie danych osobowych jest Adecco Poland sp. z o.o., z siedzib w Warszawie pl. Europejski 2. Dane b璠 przetwarzane w celu przedstawienia satysfakcjonuj帷ej oferty wsp馧pracy, w tym b璠 udost瘼niane potencjalnym pracodawcom (klientom Adecco) oraz b璠 przetwarzane w celach kontaktowych. Poniewa podmioty z Grupy Adecco posiadaj zr騜nicowan ofert stanowisk, podane dane osobowe b璠 udost瘼niane do sp馧ek z Grupy Adecco tj. Adecco Consulting sp. z o.o.; Adecco Staffing sp. z o.o.; Modis Polska sp. z o.o. – wszystkie z siedzibami w Warszawie pl. Europejski 2 – wy陰cznie w celach rekrutacji na wybrane stanowisko. Powy窺ze dotyczy r闚nie innych danych przekazanych do Adecco Poland sp. z o.o. drog elektroniczn, listown, b康 osobi軼ie podczas um闚ionych spotka. Inne operacje na podanych danych osobowych mog by wykonywane tylko w przypadku wyra瞠nia odr瑿nej zgody – dotyczy to w szczeg鏊no軼i zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych przez podmioty z Grupy Adecco wymienione powy瞠j oraz Adecco Group AG, z siedzib S輍ereistrasse 10, 8152 Glattbrugg, Szwajcaria. Informujemy o prawie do 膨dania w ka盥ym czasie dost瘼u do danych, ich sprostowania, usuni璚ia, lub ograniczenia przetwarzania. A tak瞠 o prawie cofni璚ia zgody na przetwarzanie danych przys逝guj帷ym w ka盥ym czasie. W razie pyta dotycz帷ych zasad prywatno軼i i przetwarzania danych w Adecco prosimy o kontakt pod adresem email: privacy.poland@adecco.com.

Powi瘯sz

Og這szenie nr 680607

Kategoria:
Pozosta貫 pa雟twa - Dam prac
Data dodania:
2017-10-13 14:02:07
Ilo嗆 wy鈍ietle:
55
Stawka za godzin:
do uzgodnienia

Dane kontaktowe
Og這szeniodawca: AdeccoSzn
Pa雟two: Norway

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: marta.szlapak@adecco.com