Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Niemcy - Dam pracę

Asystent montażowy

Oferta pracy w Niemczech

Firma zajmująca się budową okien z drewna, aluminium oraz plastiku poszukuje pracowników do fabryki w Neukirchen vorm Wald (niedaleko Passau).

Obowiązki:

- cięcie drewna, plastiku oraz aluminim
- produkcja wyrobów stolarki okiennej

Wymagania:

- mile widziane doświadczenie w pracach na podobnym stanowisku (produkcja okien)
- komunikatywna znajomość języka niemieckiego

Oferujemy:

- Niemiecką umowę o pracę oraz wszystkie świadczenia przysługujące na terenie Niemiec
- Zakwaterowanie zorganizowane oraz opłacone przez pracodawcę w pobliżu miejsca pracy
- Stały kontakt telefoniczny z koordynatorem
- Wynagrodzenie 12 euro brutto/godzina
- Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego
- Wynagrodzenie podstawa godzinowa + diety

Powiększ

Ogłoszenie nr 680529

Kategoria:
Niemcy - Dam pracę
Data dodania:
2017-10-13 12:10:50
Ilość wyświetleń:
36
Stawka za godzinę:
12.00

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Homeofjobs
Państwo: Germany
Województwo: Inne
Miasto: Passau
Nr telefonu: +48 604516072

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: n.straczek@homeofjobs.de