Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Holandia - Dam pracę

Pracownik Produkcji-Produkcja mebli oraz ich pako

Oferta pracy w Holandii

SFS International Sp. z o.o. Sp. K. działa przy międzynarodowych projektach w sektorze technicznym oraz przemyśle przetwarzającym surowce mięsne. Działamy m.in. w: Holandii, Belgii, Niemczech, Skandynawii, Polsce...

Obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko:
Pracownik Produkcji-Produkcja mebli oraz ich pakowanie
Miejsce pracy: Holandia
Ilość wakatów: 1

Obowiązki:
• Produkcja mebli-obsługa wkrętarek, szlifierek i innych elektronarzędzi
• Pakowanie produktów
• Obsługa wysyłek produktów do Klientów

Wymagania:
• Komunikatywna znajomość języka niemieckiego-warunek konieczny
• Prawo jazdy B, mile widziane własne auto

Oferujemy:
• Stabilną i długotrwałą współpracę dla kandydatów spełniających nasze oczekiwania
• Atrakcyjne zarobki

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV.
Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Wyślij swoje CV na: praca@sfsinternational.pl
Podając w tytule: Pracownik Produkcji-Produkcja mebli oraz ich pakowanie
Biorąc udział w procesie rekrutacji niniejszym wyraża Pan/ Pani zgodę na administrację, przetwarzanie i przechowywanie swoich danych osobowych przez SFS International Sp. z o.o. Sp. K. z siedzibą w Starej Iwicznej 05-500 Piaseczno, ul. Nowa 6, w celach związanych z procesami rekrutacji. (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). Zgoda ta obejmuje przetwarzanie danych osobowych przez SFS International Sp. z o.o. Sp. K. również po zakończeniu rekrutacji w celu przedstawiania kolejnych propozycji zatrudnienia, w tym przedstawianie przyszłych ofert pracy za pośrednictwem telefonu (rozmowa telefoniczna lub / i sms) oraz poprzez pocztę elektroniczną.

Ogłoszenie nr 680488

Kategoria:
Holandia - Dam pracę
Data dodania:
2017-10-13 11:07:20
Ilość wyświetleń:
33
Stawka za godzinę:
do uzgodnienia

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: SFSInternational
Państwo: Polska
Województwo: Mazowieckie
Miasto: Warszawa
Nr telefonu: 0048668153416
Nr telefonu: 0048221021161

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: praca@sfsinternational.pl