Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Niemcy - Dam pracę

Komisjoner z jezykiem niemieckim od zaraz

Oferta pracy w Niemczech

Firma Olympia Personaldienstleistungen ze Stuttgartu poszukuje dla naszego klienta w Neuenstadt am Kocher pod Heilbronnem oraz Ulm pracownikow magazynu / pakowaczy.

OPIS STANOWISKA:

- zbieranie zamowien za pomoca skanera recznego
- obsluga paleciaka elektrycznego z platforma dla kierowcy
- pakowanie
- kontrola palet
- komisjonowanie produktów
- umieszczanie dowodu dostawy na produkcie jak i kontrola jego zgodności/ faktura na produkcie
- przekazywanie towaru do transportu
- zaladunek kontenerow
- dbanie o porządek i czystość na miejscu pracy

WYMAGANIA:

jesteś zmotywowany, sumienny i rzetelny
wymagany jezyk niemiecki na poziomie komunikatywnym

OFERUJEMY:

- niemiecka umowa o prace na pelny etat
- wszystkie swiadczenia socjalne
- opieka polskiego koordynatora
- praca dlugoterminowa z mozliwoscia przejecia przez klienta
- dodatek za prace w nocy, w niedziele lub dni świąteczne
- stawka godzinowa 10, 00€ EUR/godz
- dofinansowanie do zakwaterowania

Osoby zainteresowane prosimy o przesylanie CV w j. polskim lub niemieckim z dolaczeniem klauzuli o ochronie danych osobowych lub kontakt telefoniczny.

Skontaktujemy sie z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie nr 680459

Kategoria:
Niemcy - Dam pracę
Data dodania:
2017-10-13 10:33:49
Ilość wyświetleń:
22
Stawka za godzinę:
10.00

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Olympia2014
Państwo: Germany
Miasto: Neuenstadt am Kocher i Ulm
Nr telefonu: 0049 711 54 99 88 15

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: d.smetek@olympiagroup.de