Strona g堯wna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj og這szenie   |   M鎩 profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategori Irlandia - Dam prac

Kierowca C+E Irlandia ch這dnie UNIA KONKRET OFERTA

Oferta pracy w Irlandii

Werker Sp. z o.o. jest agencj 鈍iadcz帷 us逝gi w zakresie zintegrowanego doradztwa personalnego. Po鈔edniczymy w zatrudnianiu pracownik闚 na mi璠zynarodow skal a tak瞠 jeste鄉y ekspertami w prowadzeniu proces闚 rekrutacyjnych zar闚no dla pracownik闚 wy窺zego, jak i ni窺zego szczebla. Ka盥e wyzwanie traktujemy z nale篡tym zaanga穎waniem. Pomagamy znale潭 odpowiedniego kandydata na ka盥e stanowisko. Realizujemy ciekawe projekty z zakresu HR oraz aktywnie poszukujemy nowych, skutecznych rozwi您a dopasowanych do potrzeb naszych klient闚.

KIEROWCA C+E
Miejsce pracy: Unia Europejska
Nr ref: SC/NT/04/2016
Opis stanowiska:
Irlandzka firma transportowa poszukuje Kierowcy C+E na naczep typu ch這dnia.
Wymagania:
- minimum roczne do鈍iadczenie w transporcie
- do鈍iadczenie w transporcie na naczepie typu ch這dnia
- komunikatywna znajomo嗆 j瞛yka angielskiego (warunek konieczny)
- aktualne prawo jazdy C+E z kodem 95 i karta kierowcy
- ADR podstawowy - wymagane
- gotowo嗆 do podj璚ia pracy od zaraz
Oferujemy:
- umow o prac podpisywan bezpo鈔ednio z Irlandzkim pracodawc
- bardzo atrakcyjne wynagrodzenie sk豉daj帷e si z: podstawy + dodatk闚 ( ok. 107 euro NA R艼 ZA KA浴Y DZIE POZA BAZ !)
- jazda zgodnie z prawem europejskim
- przyjemn prac w stabilnej finansowo firmie
- terminowe wyp豉canie wynagrodzenia
- mo磧iwo嗆 podj璚ia pracy od zaraz
- firma zapewnia dodatkowe 鈍iadczenia emerytalno-ubezpieczeniowe
- atrakcyjny system zatrudnienia ( ci庵造m lub innym do ustalenia )
- pokoje pracownicze

Osoby zainteresowane podj璚iem pracy prosimy o kontakt telefoniczny pod nr tel. 784 070 891 lub przes豉nie swojego aktualnego CV ze zdj璚iem na adres: mp@werker.pl, wpisuj帷 w tytule SC/NT/04/2016.

Prosimy o za陰czenie klauzuli: Wyra瘸m zgod na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przysz造ch proces闚 rekrutacji, prowadzonych przez Werker Sp. z o. o. zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t. j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm. )

Og這szenie nr 680386

Kategoria:
Irlandia - Dam prac
Data dodania:
2017-10-13 09:40:11
Ilo嗆 wy鈍ietle:
49
Stawka za godzin:
do uzgodnienia

Dane kontaktowe
Og這szeniodawca: mpwerker
Pa雟two: Polska

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: mp@werker.pl