Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Niemcy - Dam pracę

Laminiarz vakuum i reczne

Oferta pracy w Niemczech

Firma expertum poszukuje wykwalifikowanych pracownikow zainteresowanych stałą pracą w Niemczech. Wszystkim naszym kandydatom oferujemy niemiecką umowę o pracę, niemieckie świadczenia socjalne oraz możliwość podjęcia pracy od zaraz.

Obecnie dla naszego klienta, niemieckiej, prężnie rozwijającej się firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Laminiarz do Niemiec vakuum i ręczne

Miejsce pracy: Emden

Obowiązki:

- Produkcja, obróbka, montaż i przetwarzanie podzespołów oraz elementów konstrukcyjnych,

- Produkcja form z tworzyw sztucznych,

- Obsługa maszyn przetwarzających tworzywa sztuczne oraz kauczuk.

Wymagania:

- Doświadczenie w pracy na stanowisku laminiarz,

- Doświadczenie w produkcji, przetwarzaniu lub obróbce tworzyw sztucznych,

- Umiejętność szybkiego uczenia się i zdolność do samodzielnej pracy,

- Zdolności manualne,

- Mile widziane osoby z własnym samochodem.

Oferujemy:

- Umowę o pracę na warunkach niemieckich na czas nieokreślony,

- Ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek,

- dodatek na zakwaterowanie 200€,

Osoby zainteresowane oraz spełniahjące ww warunki prosimy o przesłanie cv, informujemy że skontaktujemy się z wybranymi osobami,

Ogłoszenie nr 680380

Kategoria:
Niemcy - Dam pracę
Data dodania:
2017-10-13 09:34:39
Ilość wyświetleń:
17
Stawka za godzinę:
12.00

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: jkrupska
Państwo: Polska
Województwo: Zachodniopomorskie
Miasto: Szczecin
Nr telefonu: 091 8 299 222

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: judyta.krupska@expertum-gruppe.de