Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Niemcy - Dam pracę

Opiekuka do Pani w ok. Rosenheim - 356/01

Oferta pracy w Niemczech

Poszukujemy Pani ze znajomością języka niemieckiego do pracy w opiece. OPIS PODOPIECZNEJ: 80 lat/54kg/153 cm, średnia demencja, Alzheimer, inkontynencja, depresja, samotna, po operacji pęcherzyka żółciowego. Pani jest mobilna, współpracuje. Nie ma tendencji do uciekania. Pampersowana. Potrafi jeść samodzielnie. Jest osoba miłą i spokojną. Interesowała się kwiatami, ogrodem, ma kota.

Warunki pobytowe: Pani mieszka w domu jednorodzinnym ok 150m2, , wieś. DLA OPIEKUNKI: pokój z wyjściem na taras i ogród, jest internet i flatrate.
OBOWIĄZKI: pomoc w toalecie, zmiana pampersa, pomoc podczas mycia w tym higenia intymna, pomoc podczas ubierania i rozbierania, nadzór nad przyjmowaniem płynów spacery, dotrzymywanie towarzystwa, gotowanie, pranie, podlewanie kwiatów, prasowanie. Sporadyczna praca w nocy.
Wymagania: Pani z doświadczeniem w opiece, komunikatywną znajomością języka

LOKALIZACJA: Rott am Inn (ok. Rosenheim)
TERMIN ROZPOCZĘCIA PRACY: ok. 07.11.2017

Naszym Opiekunkom oferujemy :
-legalne i bezpieczne wyjazdy do pracy
-atrakcyjne zarobki, adekwatnie do umiejętności
- gwarancja terminowych wypłat wynagrodzenia
-opłacanie składek ZUS
-dodatkowe ubezpieczenie na wypadek choroby w Niemczech
-pełną organizację i pokrycie kosztów podróży do i z Niemiec

Zapraszamy do kontaktu:
Curaform 24
Tel.: 32 33-93-105; kom. 794 409 300
e.labuz@curaform.pl

Powiększ

Ogłoszenie nr 680365

Kategoria:
Niemcy - Dam pracę
Data dodania:
2017-10-13 09:20:33
Ilość wyświetleń:
28
Stawka za godzinę:
do uzgodnienia

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: gohagl
Państwo: Polska
Miasto: Gliwice
Nr telefonu: 32-33-93-106, -107
Nr telefonu: 690-130-336

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: m.laskowska@curaform.pl