Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Niemcy - Dam pracę

Operator maszyn CNC - Frezer/Tokarz

Oferta pracy w Niemczech

EURO LABORA nr certyfikatu 14601 dla swojego niemieckiego klienta poszukuje specjalistów na stanowisko:

Miejsce pracy: Niemcy - Northeim

Zakres obowiązków:
- obsługa maszyn CNC (frezarek lub tokarek)
- wykonywanie pomiarów zgodnie z rysunkiem technicznym
- samodzielne wprowadzenie korekt oraz wymiana narzędzi

Wymagania:
- doświadczenie na w/w stanowisku
- niewymagana znajomość języka niemieckiego
- znajomość sterowań: Heidenhain i Fanuc
- własny samochód (dojazd w zakresie pracownika)

Mile widziane:
- umiejętność programowania

Oferujemy:
- niemieckie warunki zatrudnienia
- zakwaterowanie
- pełen pakiet socjalny

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV na adres mailowy: niemcy@euro-labora.com w temacie maila proszę wpisać numer referencyjny: CNC/DE/2017

Powiększ

Ogłoszenie nr 680359

Kategoria:
Niemcy - Dam pracę
Data dodania:
2017-10-13 09:08:35
Ilość wyświetleń:
25
Stawka za godzinę:
do uzgodnienia

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: eurolabora