Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Francja - Dam pracę

Monter drzwi i okien

Oferta pracy we Francji

Francuska Agencja pracy AB2PRO France poszukuje kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska :
- Montaz i demontaz okien PCV, aluminiowych, drewnianych
- Montaz drzwi

Wymagania:
- Minimum 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
- Doświadczenie w montażu podlug PCV i wyzej wymienionych prac
- Wymagany własny samochód na dojazdy do pracy (1 auto na ekipę)
- Mile widziana jest znajomość języka francuskiego

Oferujemy :
- Kontrakt na francuskich warunkach (ubezpieczenie socjalne i zdrowotne, składki emerytalne, podatki odprowadzane we Francji)
- Zakwaterowanie gwarantowane
- Opieka koordynatora polskojęzycznego: tłumaczenia i administracja
- 43h tygodniowo
- Atrakcyjne wynagtrodzenie

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesyłania aplikacji na: ak@ab2pro.com

Ogłoszenie nr 680350

Kategoria:
Francja - Dam pracę
Data dodania:
2017-10-13 09:05:42
Ilość wyświetleń:
58
Stawka za godzinę:
do uzgodnienia

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: AleksandraAB2PRO

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: ak@ab2pro.com