Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Francja - Dam pracę

Płytkarz na zaprawę (francuska umowa)

Oferta pracy we Francji

Agencja Pośrednictwa Pracy In Temporis Polska od 2005 roku figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 1954. Od tego czasu prowadzimy działalność na terenie Polski i Unii Europejskiej w zakresie pośrednictwa pracy i agencji pracy tymczasowej.

Dla naszego klienta, francuskiej firmy budowlanej, poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku:

Płytkarz (2 ekipy po 4 osoby)

Zakres obowiązków:

-Układanie płytek ceramicznych na zaprawę (płytki 33x33; 45x45) w obiektach mieszkalnych;
- Przygotowywanie podłoża (oczyszczanie, wyrównanie);
- Fugowanie.

W tym jedna osoba w ekipie do obsługi pompy na zaprawę i mieszkania materiałów w odpowiednich ilościach.

Wymagania:

-Doświadczenie na w/w stanowisku pracy minimum 3 lata;
-Dokładność, precyzja, szybkość w wykonywaniu pracy;
-Mile widziana komunikatywna znajomość języka francuskiego (przynajmniej jedna osoba w ekipie);
-Mile widziany samochód na wyjazd;
-Gotowość do podjęcia zatrudnienia od września.

Oferujemy:

-Legalne zatrudnienie w oparciu o francuski kontrakt;
-Stawkę godzinową 11 e brutto, dietę wyżywieniową za dzień roboczy 9, 77e netto + premię za transport: 3, 09eur/dzień roboczy;
-Zapewnione bezpłatne zakwaterowanie;
-Możliwość nawiązania długofalowej współpracy.

Oferta pracy tymczasowej. Licencja Agencji nr 1954.

Powiększ

Ogłoszenie nr 680242

Kategoria:
Francja - Dam pracę
Data dodania:
2017-10-12 14:48:19
Ilość wyświetleń:
51
Stawka za godzinę:
11.00

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: MSiron
Państwo: Polska
Województwo: Lubelskie
Miasto: Lublin
Nr telefonu: 815322432
Nr telefonu: 603721114

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: m.siron@intemporis.eu