Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Belgia - Dam pracę

Pracownik metali nieżelaznych

Oferta pracy w Belgii

Agencja Pośrednictwa Pracy In Temporis Polska od 2005 roku figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 1954. Od tego czasu prowadzimy działalność na terenie Polski i Unii Europejskiej w zakresie pośrednictwa pracy i agencji pracy tymczasowej.

Dla naszego klienta, firmy prowadzącej działalność w branży metalurgicznej na terenie Belgii i poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku :

Zakres obowiązków:

-Wykuwanie elementów przy użyciu pracy hydraulicznej;

-Fabrykacja części metalowych;

-Wykonywanie czynności związanych z cięciem, nagrzewaniem, kuciem oraz okrawaniem materiału.

Wymagania:

- Doświadczenie na w/w lub podobnym stanowisku (6 miesięcy);

- Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego (min. 1 osoba w ekipie);

- Motywacja do pracy;

- Sprawność fizyczna;

- Dyspozycyjność do szybkiego podjęcia zatrudnienia;

- Mile widziane auto dyspozycyjne na wyjazd;

Oferujemy:

- Legalne zatrudnienie w oparciu o umowy o pracę tymczasową;

- Stawkę godzinową (od 12, 18 e brutto/h do 14, 18 e brutto/h- w zależności od doświadczenia);

- Bezpłatne zakwaterowanie;

- Możliwość podjęcia długofalowej współpracy.

Licencja Agencji nr 1954, Oferta Pracy Tymczasowej.

Powiększ

Ogłoszenie nr 680241

Kategoria:
Belgia - Dam pracę
Data dodania:
2017-10-12 14:44:18
Ilość wyświetleń:
62
Stawka za godzinę:
12.18

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: MSiron
Państwo: Polska
Województwo: Lubelskie
Miasto: Lublin
Nr telefonu: 815322432
Nr telefonu: 603721114

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: m.siron@intemporis.eu