Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Niemcy - Dam pracę

Kierowca C+E Niemcy, Bendorf- 3/1 - 2200 euro

Oferta pracy w Niemczech

Dla naszego Klienta Firmy działającej na terenie Niemiec poszukujemy osób z doświadczeniem na stanowisko:

Kierowca C+E Niemcy, Bendorf– 3/1 – 2200 euro brutto/msc

Miejsce pracy: Niemcy- Bendorf
Zakres obowiązków:
• Transport krajowy lub międzynarodowy (części samochodowe i inne)
• Typ naczepa
Wymagania:
• Minimum roczne doświadczenie przy kierowaniu pojazdem C+E
• Komunikatywna znajomość języka angielskiego i niemieckiego
• Ważne prawo jazdy kat. C+E
• Gotowość do podjęcia pracy
Oferujemy:
• Zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę
• Pracę w systemie 3/1 – 2200 euro brutto + 24 euro diety + 10 dni urlopu

Osoby zainteresowane ofertą pracy i spełniające wyżej wymienione wymagania prosimy o przesłanie CV na adres: praca@findstaff.pl z dopiskiem „Kierowca C+E Niemcy, Bendorf”.

Ogłoszenie nr 680228

Kategoria:
Niemcy - Dam pracę
Data dodania:
2017-10-12 14:24:23
Ilość wyświetleń:
36
Stawka za godzinę:
12.00

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: findstaff

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: office@findstaff.pl