Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Belgia - Dam pracę

SPAWACZ ZBROJEŃ (Belgia)

Oferta pracy w Belgii

Poszukujemy osób chętnych do pracy w betoniarni na stanowisku SPAWACZ ZBROJEŃ (Belgia)

Obowiązki:
-Spawanie zbrojeń na podstawie rysunku technicznego

Wymagania:
-Doświadczenie przy spawaniu zbrojeń
-Umiejętność odczytywania rysunku technicznego
-Znajomość j. angielskiego na poziomie umożliwiającym komunikację
-Mile widziane prawo jazdy

Oferujemy:
-Stabilne zatrudnienie
-Umowę o pracę
-Stawkę 14, 97 EUR brutto/h + nadgodziny płatne 150% (ok 22, 45 EUR brutto/h)
-Zorganizowanie zakwaterowania
-Prywatną opiekę medyczną
-Trzynastą pensję
-Zwrot kosztów paliwa (za dojazdy z zakwaterowania do miejsca pracy)
-Opiekę polskojęzycznego koordynatora

Prosimy o kontakt telefoniczny: 506 561 723 lub przesłanie CV na zagranica@ksservice.pl

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. certyfikowana pod numerem 7254, posiada belgijski certyfikat Erkenning nr VG 2091/U, VG 2091/UC- als Uitzendbureau in het Vlaamse Gewest.

Ogłoszenie nr 680207

Kategoria:
Belgia - Dam pracę
Data dodania:
2017-10-12 13:35:27
Ilość wyświetleń:
36
Stawka za godzinę:
do uzgodnienia

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: zagranicaks
Państwo: Polska
Nr telefonu: 506 561 723

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: zagranica@ksservice.pl