Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Francja - Dam pracę

Spawacz MAG 135

Oferta pracy we Francji

Power Jobs – agencja pracy tymczasowej działająca w ramach spółki ETC Group, dla swojego Klienta poszukuje Kandydatów na stanowisko:

LOKALIZACJA: FRANCJA okolice Orleanu

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
 praca na zakładzie przy spawaniu elementów konstrukcji stalowych: barierek, balustrad itp.
 spawane metodą MAG 135

WYMAGANIA:
 udokumentowane doświadczenie pracy jako spawacz lub ślusarz/monter

OFERUJEMY:
 stabilne zatrudnienie na cały rok 2017/2018
 umowa o pracę
 wynagrodzenie około 1750 euro netto/152 godziny tj. około 11, 50 euro netto/godz.
 dodatek dla osoby z j. obcym do 100 euro netto/miesiąc
 możliwość pracy w nadgodzinach
 szacowany zarobek wraz z nadgodzinami ponad 2000 euro/netto/miesiąc
 zwrot kosztów amortyzacji samochodu do 100 euro netto/miesiąc
 pracę w firmie o ugruntowanej pozycji
 zapewnione i opłacone zakwaterowanie
 zapewniona odzież robocza

Ogłoszenie nr 680147

Kategoria:
Francja - Dam pracę
Data dodania:
2017-10-12 12:18:18
Ilość wyświetleń:
43
Stawka za godzinę:
do uzgodnienia

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: powerjobskrk
Państwo: Polska
Województwo: Śląskie
Miasto: Katowice
Nr telefonu: 735993322

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: rekrutacjazagranica@powerjobs.pl