Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Niemcy - Dam pracę

Kierowca C+E - Niemcy - €2300 + diety + prem

Oferta pracy w Niemczech

Kierowca C+E – Niemcy – €2300 + wysokie diety + premie!

Miejsce pracy: Isen (okolice Monachium)
Nr referencyjny: DEL-ANZ/2017

OFERUJEMY:
• wynagrodzenie składające się z podstawy €2300
• gwarantowane 24€ codziennej diety (możliwe wyższe w zależności od trasy)
• premie za bezwypadkową jazdę, styl jazdy, staż pracy
• legalne zatrudnienie bezpośrednio w niemieckiej firmie transportowej, terminowo wypłacane wynagrodzenie, niemieckie świadczenia socjalne (pomoc w załatwieniu formalności)
• nowoczesną flotę
• przestrzeganie czasu pracy kierowców
• możliwość podjęcia pracy od zaraz
• opiekę konsultanta w j. polskim

WYMAGANIA:
• komunikatywna znajomość języka niemieckiego
• minimum roczne doświadczenie w transporcie
• prawo jazdy C+E, karta kierowcy
• mile widziane uprawnienia ADR i na wózki widłowe

OPIS STANOWISKA:
• jazda autem typu BDF
• przewóz towarów handlowych (np. ubrania, buty, ręczniki)
• praca pn. – pt. (możliwość wynajęcia zakwaterowania na weekendy)
• trasy dalekobieżne na terenie Niemiec

W celu uzyskania dodatkowych informacji oraz doboru najlepszej oferty pracy prosimy o kontakt: 668 863 395.

Ogłoszenie nr 680132

Kategoria:
Niemcy - Dam pracę
Data dodania:
2017-10-12 11:54:03
Ilość wyświetleń:
28
Stawka za godzinę:
do uzgodnienia

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: bergermann
Państwo: Polska
Województwo: Dolnośląskie
Miasto: Wrocław
Skype:
Umowa o pracę

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: kierowca@bergermann.pl