Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Niemcy - Dam pracę

Opiekunka/73492 Rainau-Schwabsberg/30.10/1200 Euro

Oferta pracy w Niemczech

Firma Yvonne-N Sp. z o.o. poszukuje obecnie Opiekunki do 73492 Rainau-Schwabsberg od 30.10.17.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą pracy:

Opieka dotyczy Pana w wieku 81 lat, ważącego ok. 58 kg. Podopieczny mieszka z żoną w wieku 76 lat (opieka nie jest wymagana) w domku jednorodzinnym z ogrodem o powierzchni ok. 100 m2. Rodzina przychodzi w odwiedziny. Opiekunka ma dostęp do Internetu oraz telefonu ( połączenia wychodzące do Polski na nr stacjonarne).

Choroby podopiecznego: po wylewie, cewnik, problemy z mową i rozumieniem.

Obowiązki Opiekunki: pomoc we wstawaniu, ubieranie/rozbieranie, codzienna higiena ciała, chodzenie na spacery za pomocą wózka inwalidzkiego, zmiana pampersów, gotowanie, sprzątanie.

Termin pracy: 30.10.2017 – na dwa miesiące.

Wymagania: dobra znajomość języka niemieckiego.

Oferujemy:

• Atrakcyjne zarobki,
• Zwrot kosztów podróży,
• Opłacane składki ZUS,
• Ubezpieczenie.

Powiększ

Ogłoszenie nr 680078

Kategoria:
Niemcy - Dam pracę
Data dodania:
2017-10-12 10:27:32
Ilość wyświetleń:
36
Stawka za godzinę:
do uzgodnienia

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: ivonna
Państwo: Polska
Województwo: Dolnośląskie
Miasto: Głogów
Nr telefonu: 76 724 05 52

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: yvonne-n@wp.pl