Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Niemcy - Dam pracę

Opiekunka/65795 Hattersheim/21.10/1300 Euro

Oferta pracy w Niemczech

Firma Yvonne-N Sp. z o.o. poszukuje obecnie Opiekunki do 65795 Hattersheim od 21.10.2017.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą pracy:

Opieka dotyczy Pana w wieku 77 lat, ważącego około 90 kg. Podopieczny jest osobą samodzielną. Mieszka sam, w domku jednorodzinnym o powierzchni 130m2(4 pokoje), Opiekunka ma własny pokój o pow. 10m2(łóżko, szafa, TV) oraz osobną łazienkę. Rodzina przychodzi czasami w odwiedziny. Opiekunka nie musi wstawać w nocy, ma dostęp do Internetu oraz telefonu(połączenia wychodzące na numery stacjonarne do Polski). Do sklepów jest około 10 minut drogi pieszo.
Choroby: bóle kręgosłupa, problemy z chodzeniem, nietrzymanie moczu, problemy z nerkami, nadciśnienie, problemy z sercem i krążeniem, cewnik, jeździ na dializy

Pomoce medyczne: chodzik (Rollator), wózek inwalidzki, winda do wanny, winda zamiast schodów.

Obowiązki opiekunki: gotowanie (podopieczny + opiekunka), sprzątanie, pranie, podawanie posiłków, robienie zakupów, pomoc w ubieraniu/ rozbieraniu, pomoc w higienie ciała, towarzyszenie podczas wizyt u lekarza, wykupywani recept w aptece, zmiana pampersów, chodzenie na spacery z podopiecznym, zakładanie pończoch uciskowych, dotrzymywanie towarzystwa, wspólne spożywanie posiłków.

Termin pracy: 21.10.2017 - na dwa miesiące,

Wymagania: bardzo dobra znajomość języka niemieckiego.

Oferujemy:

• Atrakcyjne zarobki,
• Zwrot kosztów podróży,
• Opłacane składki ZUS,
• Ubezpieczenie.

Powiększ

Ogłoszenie nr 680069

Kategoria:
Niemcy - Dam pracę
Data dodania:
2017-10-12 10:22:08
Ilość wyświetleń:
31
Stawka za godzinę:
do uzgodnienia

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: ivonna
Państwo: Polska
Województwo: Dolnośląskie
Miasto: Głogów
Nr telefonu: 76 724 05 52

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: yvonne-n@wp.pl