Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil
  
  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc
 

 Subskrybuj kategorię Niemcy - Dam pracę

Sprawdzone miejsce pracy- Badenia Wirtembergia !

 
 
 
Oferta pracy w Niemczech

Nr oferty: 520/2017
Miejsce pracy: 88483 Burgrieden
Firma: Professional Care sp. z o.o.
Termin: od 10 listopada


Professional Care Sp. z o.o. to certyfikowana agencja zatrudnienia u numerze KRAZ: 15277. Zatrudniamy opiekunki/opiekunów osób starszych, którzy świadczą usługi w domu pacjenta na terenie Niemiec. Zależy nam na budowaniu długotrwałej i pozytywnej współpracy z naszymi pracownikami. Umożliwiamy podnoszenie kwalifikacji zawodowych poprzez ukończenie kursu opiekuna osoby starszej, obejmującego część teoretyczną jak i praktyczną. Uczestnicy szkolenia, które odbywa się w Domu Pomocy Społecznej, uzyskują certyfikat zawodowy. Celem zmniejszenia bariery językowej udostępniamy bezpłatne materiały do nauki języka niemieckiego. Jeśli po przeczytaniu naszej oferty jesteś przekonana/y, że opieka nad osobami starszymi w Niemczech to zajęcie dla Ciebie, skontaktuj się z nami.
Certyfikat Agencji Zatrudnienia: 15277

Opis Stanowiska:
Pani 76 lat, 175 cm, 80 kg. Podopieczna jest osobą leżącą. Jest po wylewie jednostronnym, choruje na raka płuc, ma sztuczny staw biodrowy, częściową inkontynencję moczu i kału. Pani jest osobą przyjazną, noce przesypia. Podopieczna potrzebuje pomocy w myciu/ kąpieli, higienie intymnej, higienie górnych i dolnych partii ciała i ubieraniu/ rozbieraniu się. Do obowiązków należy prowadzenie gospodarstwa domowego (gotowanie, zmywanie, pranie, prasowanie, sprzątanie, zakupy.
Podopieczna mieszka z mężem, który nie wymaga opieki. Dla opiekunki przewidziano osobny pokój z dostępem do Internetu.

Wymagania:
Gotowość do podjęcia pracy na minimum 2 miesiące. Dobra lub komunikatywna znajomość języka niemieckiego. Brak nałogów.

Oferujemy:
Atrakcyjną premię świąteczną. Legalną pracę dla opiekunek i opiekunów osób starszych w Niemczech (druk A1, ZUS), kartę EKUZ uprawniającą do korzystania ze świadczeń zdrowotnych podczas pobytu w Niemczech. Bezpłatny dojazd do Klienta. Bezpłatne wyżywienie. Zarobki od 950 do 1700 euro netto w skali miesiąca. Uzależnione od znajomości języka. Składka ZUS odprowadzana od średniej krajowej. Praca jest świadczona na podstawie umowy zlecenia. Dla każdego nowego kandydata, który przyjdzie osobiście podpisać umowę, przewidziano prezent w postaci słownika tematycznego (polsko-niemieckiego), stworzonego specjalnie dla Opiekunów Osób Starszych w Niemczech.

Kontakt:
Professional Care Sp. z o.o. ul. Graniczna 9/1b 87-100 Toruń tel.
(56) 471 30 03, 512 897 991, 512-897-967 lub mail: rekrutacja@professionalcare24.pl

Prosimy o dopisanie do CV następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)".Powiększ
    

Ogłoszenie nr 680013

Dodaj do obserwowanych
Kategoria:
Niemcy - Dam pracę
Opcje premium:
Brak
Data dodania:
2017-10-12 08:36:17
Ilość wyświetleń:
50
Stawka za godzinę:
do uzgodnieniaDane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: ProfessionalCare24
Państwo: Polska
Województwo: Kujawsko-pomorskie
Miasto: Toruń
Nr telefonu: 564713003
Nr telefonu: 564714101
 
Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: rekrutacja@professionalcare24.pl