Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Niemcy - Dam pracę

Spawacz MIG-MAG, (niemiecka umowa)

Oferta pracy w Niemczech

Obecnie dla naszego Klienta w Niemczech, renomowanej firmy, z ponad 40 letnim doświadczeniem w sektorze budownictwa komercyjnego i przemysłowego poszukujemy doświadczonych spawaczy MIG-MAG.

Aktualne certyfikaty spawalnicze nie są wymagane

Twoje zadania:
• Spawanie różnych konstrukcji stalowych mających zastosowanie na budowach i w halach magazynowych.
• Praca na hali.

Oczekujemy:

• Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku (min. 2 lata)
• Umiejętności czytania rysunku technicznego
• Prawo jazdy kategorii B
• Język niemiecki mile widziany

Oferujemy:
• Długoterminową współpracę – zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy
• Umowę o pracę opartą o niemiecki kodeks pracy
• Płatne nadgodziny
• Zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy (odpłatne 80€ za mc)

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji

Przesyłając CV prosimy o podanie klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez firmy Axell Holandia Sp. z o.o. oraz Axell Polska 2004 Sp. z o.o. z siedzibą: 96-100 Skierniewice ul. Rybickiego 41, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom z grupy Axell oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania.

Axell Employment to profesjonalna agencja pracy tymczasowej z wieloletnim doświadczeniem na rynku polskim i międzynarodowym. Należymy do holenderskiej Grupy Axell, która operuje w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi oraz w sektorze logistyki/spedycji.
Jesteśmy wpisani do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia, w przypadku pracy w Holandii pod nr 4106 i nazwą Axell Holandia Sp. z o.o. a w przypadku pracy w Polsce pod nr 954 i nazwą Axell Polska 2004 oraz pod nr 9021 i nazwą Axell Polska 2012 Sp. z o.o.
Jesteśmy członkiem Ogólnopolskiego Konwentu Agencji Pracy OKAP.

Powiększ

Ogłoszenie nr 679918

Kategoria:
Niemcy - Dam pracę
Opcje premium:
- Podświetlenie
Data dodania:
2017-10-11 15:13:24
Ilość wyświetleń:
32
Stawka za godzinę:
do uzgodnienia

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: aptaxell
Państwo: Polska
Województwo: Śląskie
Miasto: Gliwice
Nr telefonu: 0048 32 33 75 020
Nr telefonu: 0048 662 013 623

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: jobs.tech@axell.pl