Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Niemcy - Dam pracę

Lakiernik

Oferta pracy w Niemczech

Agencja Zatrudnienia German Logistic GmbH Sp. z o.o Oddział w Polsce(nr cert 12784) zatrudni pracowników na stanowisko:
Lakiernik

Miejsca pracy:
• Całe Niemcy

Zakres obowiązków:
• przygotowanie powierzchni przed procesem lakierowania,
• zabezpieczenie antykorozyjne powierzchni,
• lakierowanie wszelkich metalowych elementów techniką natryskową,
• naprawy oraz konserwacje lakiernicze,
• wyjazdy od poniedziałku do piątku - praca na terenie całych Niemiec(zakwaterowanie na mieszkaniach pracowniczych),
• około 50h pracy tygodniowo;

Wymagania:
• doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata,
• umiejętność lakierowania metodą natryskową(pistoletem),
• wykształcenie zasadnicze w zawodzie Lakiernik/ Lakiernik samochodowy(mile widziane),
• rzetelność w wykonywaniu obowiązków służbowych;
Nie wymagamy znajomości języka niemieckiego!
Oferujemy:
• legalne zatrudnienie w Niemczech,
• zatrudnienie na postawie umowy o pracę na okres 2 lat z polskim lub niemieckim pracodawcą,
• atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe 12-14 euro brutto/h + dodatki,
• pomoc polskiego koordynatora przez cały okres zatrudnienia,
• zakwaterowanie GRATIS - zorganizowane przez Pracodawcę,
• możliwość rozwoju zawodowego oraz długofalowej współpracy.

Kontakt:
• E-Mail: a.kolodziej@german-logistic.pl

Prosimy o dopisanie w aplikacji CV następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).

Powiększ

Ogłoszenie nr 679901

Kategoria:
Niemcy - Dam pracę
Data dodania:
2017-10-11 14:26:29
Ilość wyświetleń:
23
Stawka za godzinę:
12.00

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: pers24
Państwo: Polska
Województwo: Śląskie
Miasto: Gliwice

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: s.harbola@personnel-international.pl