Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Niemcy - Dam pracę

POKOJÓWKA/POKOJOWY

Oferta pracy w Niemczech

Miejsce pracy: Niemcy

Obowiązki:

- utrzymanie porządku i czystości w pokojach hotelowych oraz miejsc ogólnodostępnych zgodnie z obowiązującymi standardami

Wymagania:

- doświadczenie w pracy związanej z utrzymaniem porządku

- podstawowa znajomość języka niemieckiego

- wysoka kultura osobista

- dokładność i sumienność

Oferujemy:

- wynagrodzenie: 9, 23 Euro/godz. brutto

- praca od zaraz

- czas pracy: około 170 godzin miesięcznie

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie CV na nasz adres mailowy:

polenconsult@wp.pl
lub 00491625845121

Prosimy o dołączenie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz.U Nr 133 poz. 883).

Powiększ

Ogłoszenie nr 679856

Kategoria:
Niemcy - Dam pracę
Data dodania:
2017-10-11 11:49:11
Ilość wyświetleń:
69
Stawka za godzinę:
9.23

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: jawier
Państwo: Germany
Nr telefonu: 00491625845121

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: j.wierzbicki@gmx.de