Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Niemcy - Dam pracę

Komisjoner / pracownik magazynu

Oferta pracy w Niemczech

Centrum Logistyczne LDZ GmbH swiadczace uslugi dla Fimy Dirk Rossmann GmbH poszukuje od zaraz pracownikow magazynowych.
Praca w systemie dwuzmianowym ( 06:00-14:30; 14:30-23:00) polegajaca na komisjonowaniu, kompletowaniu zamowien w systemie sluchawkowym Pick by Voice.

Zadania:
- Kompletne, bezbledne, terminowe zestawienie i dostarczenie zamowionych towarow zgodnie z obwiazujacymi przepisami pakowania w kontenerach rolkowych i skladanych skrzynkach
- Obsluga system sluchawkowego Pick by Voice oraz stosowanie innych innych uradzen technicznych,
- Obsluga wozka widlowego komisjonujacego,
- Praca w roznych dzialach magazynu,
Wymagania:
- -Znajomosc jezyka niemieckiego na pozimie minimum podstawowym ( istotna znajomosc liczb )
- Motywacja i niezawodnosc
- Dobra kondycja fizyczna: podnoszenie i dzwiganie Artykulow do 15 Kg
- Praca w ruchu, w pozycji stojacej na czas trwania zmiany
- Dobra wyobraznia przestrzenna
- Dobry sluch,

Oferujemy:
- Prace w milej atmosferze,
- Umowe o prace, (przy dobrych wynikach oferujemy umowe o prace na czas nieokreslony)
- Stawke godzinowa w wysokosci 11, 40 € brutto,
- Prace w systemie dwuzmianowym
- Mozliwosc rozwoju zawodowego,
Osoby zainteresowane prosimy o przesylanie swoich zgloszen w postaci:
- CV w jezyku niemieckim
Na adres mailowy: Sabrina.Neuschild@rossmann.de
Lub o zgloszenie sie telefoniczne u Pani Neuschild Sabriny pod nr : +49 0 33234 9005 2414 lub +49 033234 9005 2400

Ogłoszenie nr 679832

Kategoria:
Niemcy - Dam pracę
Data dodania:
2017-10-11 11:12:00
Ilość wyświetleń:
53
Stawka za godzinę:
11.40

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: LdzGmbH
Państwo: Germany
Miasto: Wustermark
Nr telefonu: +49 033234900052414
Nr telefonu: +49 03323490052400

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: ella.moder@ost.ldzgmbh.de