Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Holandia - Dam pracę

Inspektor badań nieniszczących NDT (UT2 i MT2)

Oferta pracy w Holandii

PRAN nr cert.1223.

Dla naszego holenderskiego klienta szukamy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Holandia

Obowiązki:

- Przeprowadzanie badań nieniszczących metodami UT i MT dla różnych klientów.

Oferujemy:

- Wynagrodzenie, w zależności od doświadczenia min. 16 euro netto/h.

- Możliwość zaliczek.

- Płatne zakwaterowanie o wysokim standardzie -75 euro tyg (zawsze pojedyncze pokoje) i ubezpieczenie - 20 euro/tyg.

- Możliwość korzystania z bezpłatnego zakwaterowania, ale wówczas stawka to ok 14, 50 -15 euro netto/h

- Możliwość organizacji zakwaterowania we własnym zakresie.

- Pracę na długo w Holandii, docelowo na stałe.

- Opiekę koordynatorów.

Wymagania:

- Doświadczenie jako inspektor NDT min. 2-3 lata.

- Aktualne certyfikaty MTT2 i UT2 (normy EN473 lub ISO9712).
- Mile widziany również VT2.

- Dobra znajomość języka angielskiego.

- Prawo jazdy.

- Chęć pozostania w Holandii na dłużej.

- Mile widziane certyfikaty na inne metody badań.

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV na adres a.zawadzka@pran.eu z dopiskiem Inspektor NDT

Ogłoszenie nr 679831

Kategoria:
Holandia - Dam pracę
Data dodania:
2017-10-11 11:09:28
Ilość wyświetleń:
36
Stawka za godzinę:
do uzgodnienia

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: PranGliwice
Państwo: Netherlands
Miasto: Gliwice

Dodatkowe dane kontaktowe:

a.zawadzka@pran.eu