Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Finlandia - Dam pracę

Monter Izolacji / Blacharz - Izoler

Oferta pracy w Finlandii

Spondeo

Na zlecenie naszego klienta, poszukujemy osób do pracy dla fińskiego pracodawcy w Finlandii, na stanowiska:

Monter Izolacji
Blacharz - Izoler

Miejsce pracy: Finlandia

Zakres obowiązków:
-praca przy montażu izolacji i płaszcza z blachy trapezowej
-montaż izolacji i blachy na rurociągach

Oczekujemy:
-doświadczenie w montażu blachy trapezowej
-doświadczenie na podobnym stanowisku
-prawo jazdy kat. B
-znajomość języka angielskiego na poziomie podstawowym
-mile widziane dodatkowe uprawnienia i umiejętności

Oferujemy:

-atrakcyjne wynagrodzenie
-zakwaterowanie po stronie pracodawcy
-umowa z Fińskim pracodawcą
-praca na kontrakt od teraz do listopada
-możliwość urlopu
-sprzyjające środowisko pracy i skandynawskie standardy (bezpieczeństwo i dobra atmosfera);

Prosimy o nadsyłanie CV (oraz uprawnień jeśli są) na adres cv@spondeo.fi

Prosimy o załączenie klauzuli:
“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

Ogłoszenie nr 679800

Kategoria:
Finlandia - Dam pracę
Data dodania:
2017-10-11 10:41:31
Ilość wyświetleń:
201
Stawka za godzinę:
do uzgodnienia

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Spondeo
Państwo: Finland
Nr telefonu: 515 278 276

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: cv@spondeo.fi