Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Francja - Dam pracę

Kierowcy kat B. kurier

Oferta pracy we Francji

Firma transportowa, zajmującej się przewozem towarów na terenie Europy, w związku z rozwojem firmy poszukuje kandydata na stanowisko:

Kierowca (od zaraz)

Miejsce pracy:

Europa (najczęściej Francja, Belgia, Niemcy, Polska)

Wymagania:

czynne prawo jazdy kategorii B,
doświadczenie w prowadzeniu pojazdów dostawczych,
punktualność, rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań,
dyspozycyjność
znajomość topologii Europy,
podstawowej znajomości języka angielskiego

Oferujemy:

stabilne zatrudnienie na cały etat pon-pt w oparciu o umowę o prace lub zlecenie
atrakcyjne, terminowo wypłacane wynagrodzenie
możliwość noclegu poza kabiną 2-3 razy w tygodniu
możliwość pracy 3 lub 4 tygodnie w miesiącu
premie za nadgodziny

Opis stanowiska:

dostarczanie zamówień towaru do miejsc docelowych,
jazda według wcześniej ustalonej trasy,
dbanie o stan techniczny samochodu oraz przewożony towar.

Uprzejmie prosimy o przesyłanie CV na podany adres mailowy

Ogłoszenie nr 679733

Kategoria:
Francja - Dam pracę
Data dodania:
2017-10-11 00:24:35
Ilość wyświetleń:
208
Stawka za godzinę:
do uzgodnienia

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: pimberlay
Państwo: Polska
Województwo: Dolnośląskie
Miasto: wroclaw
Nr telefonu: 536208989
Nr telefonu: 536759790