Strona g堯wna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj og這szenie   |   M鎩 profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategori Francja - Dam prac

Monter p造t karton/gips

Oferta pracy we Francji

Agencja Po鈔ednictwa Pracy Globale Ressource Humaine (nr licencji 16997) poszukuje dla swojego klienta do鈍iadczonych kandydat闚 na stanowisko:
Monter P造t karton/gips

Miejsce pracy: Francja
Nr oferty: 13/07/2015/FR

Opis stanowiska:
• monta p造t kartonowo - gipsowych we Francji,
• montowanie sufit闚 podwieszanych,
• wykonywanie innych zada zleconych przez prze這穎nego,

Wymagania:
• do鈍iadczenie w montowaniu p造t karton/gips we Francji,
• dok豉dno嗆, solidno嗆, terminowo嗆,
• wysoka motywacja ukierunkowana na realizacj zada,
• bardzo dobra organizacja czasu pracy

Zainteresowane osoby prosimy o przes豉nie aplikacji CV zawieraj帷ego zapis:

"Wyra瘸m zgod na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezb璠nych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustaw z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)."

W temacie wiadomo軼i prosimy wpisa nazw stanowiska oraz numer referencyjny.
Informujemy, 瞠 skontaktujemy si z wybranymi osobami.

Og這szenie nr 679597

Kategoria:
Francja - Dam prac
Data dodania:
2017-10-10 13:50:22
Ilo嗆 wy鈍ietle:
74
Stawka za godzin:
11.00

Dane kontaktowe
Og這szeniodawca: GRH2014
Pa雟two: France

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: praca@grhpolska.com